Haber MIUI 9 Global Tanıtım (Quick Cardda var)

Arkadaşlar bugün biliyorsunuz ki miui 9 global olarak tanıtıldı ve bir de video yayınlandı. Önceden arkadaşlar global versiyonunda quick card olmayacağını söylemişti ama hayır olucak tek farkı adı quick card değil app vault. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek dediğim özelliği ve daha bir çoğunu görebilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar bugün biliyorsunuz ki miui 9 global olarak tanıtıldı ve bir de video yayınlandı. Önceden arkadaşlar global versiyonunda quick card olmayacağını söylemişti ama hayır olucak tek farkı adı quick card değil app vault. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek dediğim özelliği ve daha bir çoğunu görebilirsiniz.
Aylardır betada miui9 kullanıyoruz ve quick card yoktu. Direk stabile vermek çok saçma olmuş.

podkayfom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
14
Apple AĞLIYOOOORRR

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
En yüksek paraları verip en yüksek cihazları aldık ama oto güncelleme hala gelmedi mi 6 ya yazık apple i her ne kadar sevmesem de bütün cihazlara aynı anda güncellemeyi göndermesi hoşuma gitmişti xiaomi den beklemiyordum

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
En yüksek paraları verip en yüksek cihazları aldık ama oto güncelleme hala gelmedi mi 6 ya yazık apple i her ne kadar sevmesem de bütün cihazlara aynı anda güncellemeyi göndermesi hoşuma gitmişti xiaomi den beklemiyordum
Xiaomi, yada ÇİN'liler diyelim, sağı solu belli olmuyor...bazen beklentileri boşa çıkarıyorlar, bazende en ummadığınız anda bir güzellikle karşınıza çıkıveriyorlar...ne olursa olsun, Xiaomi forever....

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Video güzel olmuş hocam, paylaşımınız için teşekkürler. App Vault'u verdikleri için tebrik edecek hale geldik artık. Keşke Face Unlock özelliğini de verselerdi.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
yıl neredeyse 2018 video oynatıcıya altyazı desteği geliyor, bu da yenilikmiş gibi videoya konuluyor, o da kesin sınırlı olacaktır.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Xiaomi, yada ÇİN'liler diyelim, sağı solu belli olmuyor...bazen beklentileri boşa çıkarıyorlar, bazende en ummadığınız anda bir güzellikle karşınıza çıkıveriyorlar...ne olursa olsun, Xiaomi forever....
Haklısın Bu çinliler uyanık adamlar şimdi bizi üzdüler ama sonra bi özellik çıkartıyorlar "abi iphone yaaa" diyenlere ne olda lan bizim xiaomi sizi solladı diyebiliyorsun. örneğin arama ses kayıtları ios ta çok zor ;)

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Bu haftaki beta sürümde bu özellik eklenmiş..

Sadi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadi
Cihazım
Mi Max /32gb
Konular
26
Bugünkü Ek güncellemede gelmiş bunlarr