Haber MIUI 9 Çok Yakında Gelecek! Güncellemeye Hazır mısınız

MIUI 9 Çok Yakında Gelecek! Güncellemeye Hazır mısınız?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba MIUI-ers,

MIUI şu anda dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcısıya sahip ve rakamlar büyümeye devam etmekte. MIUI, dikkat çekici kullanıcı arayüzü, son derece özelleştirilmiş temalar ve kullanışlı yararlı özellikleriyle Android için en popüler özel ROM'lardan biridir. Kasım ayında, geliştiricilerimizin MIUI 9 için geliştirme çalışmaları başlattıklarını duyurduk. O zamandan beri, MIUI-ers tarafından birçok geri bildirim ve özellik isteği aldık. Beklemek neredeyse sona erecek, her zaman harika bir şeyin yaşanacağına inanıyorum.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Weibo'da yayınlanan bir yazıya göre, MIUI, MIUI 9'un yakında hayata geçirileceğini doğruladı. Yaklaşan MIUI 9'un, mevcut MIUI 8'e kıyasla daha basit bir kullanıcı arabirimi olacağı bildiriliyor. MI cihazlarının performansını, kararlılığını arttırmak ve güç tüketimini azaltmak, MIUI 9'un ana öncelikleri arasında yer alıyor.

2017'nin başından beri, geliştiricilerimiz MIUI optimizasyonları üzerinde yoğun çaba sarf etmektedir. Yorgunluk ve yorulmanın üstesinden gelmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak ilerideki savaşta kahramanlar gerekiyor. Başarılı bir sonuç elde etmek için Geliştirici Ekibi, kullanıcı deneyimini ve sistem optimizasyonunu iyileştirmeye odaklı, gelişme aşamasına giriyor.

Yukarıdaki açıklama, admin tarafından MIUI 8 Global / China Beta / Developer ROM'un mevcut durumu hakkında bir duyuru dizisinde yapıldı. Bu cihazların kapalı geliştirme aşamasından sonra tekrar destekleneceğini lütfen unutmayın. Geliştiriciler bizim için büyük bir şeyler hazırlıyor.

MIUI 7: “Yours by Design”

MIUI 8: "Simplify Our Life"

MIUI 9: ______________ ?

Daha fazla bilginin açıklanmasını beklerken, yaklaşan MIUI 9 için yakışıklı bir slogan önerelim!

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.189

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bence çok güzel slogan oldu.

Haber için teşekkürler hocam
Teşekkürler Üstadım...ah birde İngilizce bilseydim, ne Sloganlar bulurdumda....8=)haha--haha--haha--haha--

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Köklü değişiklikler olur umarım da beklendiğine değer.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
" data-source="post: 143888" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Slogan :)
  • Üç günlük dünya için gayret üstüne gayret; Ebedi bir yaşam için gayret yok hayret!

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt