Rom MIUI 9 - 8.4.19 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 99
  • Görüntüleme 16K

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Bana kalırsa 2 çekirdeğin çalışmaması olayı doğru değil. 8.0'a geçtikten sonra kayda değer bi performans artışı ya da pil tüketiminde bi değişiklik gözlemlemedim. Sorun büyük ihtimal uyumsuzluk nedeniyle o programların işlemci kullanımını yanlış göstermesiydi.
[doublepost=1524454240,1524454073][/doublepost]
Recovery dosyasını indirip telefona atıp güncelleyiciden yükleyebilirsin ya da fastbootta da dosyaları silmeme seçeneği var.
Sanırım miui 8 de hotplug durumu vardı.Miui 9 da 4 çekirdek devamlı aktifken performans belirgin arttı ama pil kullanım süresinde belirgin bir azalma göremedim.

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
Bunu yükleyince TWRP yi şifreliyor mu acaba? Önceki versiyonda şifreliyordu da...

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Bu hafta güncelleme gelmedi gene mi bayramı festivali var bu Çinlilerin giggle~~

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Bu hafta güncelleme gelmedi gene mi bayramı festivali var bu Çinlilerin giggle~~
Sistem Optimizasyonu ve hata düzeltmeleri için Temmuz ayına kadar global beta rom güncelleme desteğini kesmişler, Redmi 2, Redmi 1S, Redmi Not, Redmi Not Prime, Redmi Not 2, Redmi 3, Redmi 2 Prime, Mi 4i ve Mi 2 / 2S bu cihazlara global beta rom güncellemesi verilmeyecekmiş. :)

abdurrahmangnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
1
Arkadaslar Acil Yardım
selamun aleykum ben bu guncellemeyı dun aksam yapma fırsatı buldum ayarlarda ki sistem guncellemesinden yaptım telefon daha açılmadı ilkkez böyle oldu açılmıyo telefon ne yapabilirim
recovery modda wipe data yaptım butun herseyım silindi baya bı zaman sonra tel açıldı ama kendı özellestirmelerimi yüklemelerimi yaparken yıne pat diye mi yazan ekrana döndü hiç açılmıyo neden böyle oldu acil yardım dun geceden berı telefonsuzum teşekkürler

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Arkadaslar Acil Yardım
selamun aleykum ben bu guncellemeyı dun aksam yapma fırsatı buldum ayarlarda ki sistem guncellemesinden yaptım telefon daha açılmadı ilkkez böyle oldu açılmıyo telefon ne yapabilirim
recovery modda wipe data yaptım butun herseyım silindi baya bı zaman sonra tel açıldı ama kendı özellestirmelerimi yüklemelerimi yaparken yıne pat diye mi yazan ekrana döndü hiç açılmıyo neden böyle oldu acil yardım dun geceden berı telefonsuzum teşekkürler

Hocam hangi romu hangi romun üzerine kurdunuz telde beta rom mu vardı önceden yoksa stabil rom mu Lopus hocam muhakkak daha detaylı bilgi verebilirsen sana yardımcı olacaktır selametle

abdurrahmangnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
1
Hocam hangi romu hangi romun üzerine kurdunuz telde beta rom mu vardı önceden yoksa stabil rom mu Lopus hocam muhakkak daha detaylı bilgi verebilirsen sana yardımcı olacaktır selametle
guncellemenın yanında haftalık yazıyor genelde 2 3 haftada bir geliyodu guncelleme beta yom vardı onceden geliştirici romu. 8.4.19 betayı kurunca böyle oldu buda guncellemeyle gelen sürüm. şuan telefon açık kullanmaya korkuyorum yine kapanıcak gidicek diye

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
guncellemenın yanında haftalık yazıyor genelde 2 3 haftada bir geliyodu guncelleme beta yom vardı onceden geliştirici romu. 8.4.19 betayı kurunca böyle oldu buda guncellemeyle gelen sürüm. şuan telefon açık kullanmaya korkuyorum yine kapanıcak gidicek diye

Hocam sen anladığım kadarıyla beta nın üzerine gene beta rom kurdun ve galiba birşeyler çakışdı sana tavsiyem telefona bir yedekleme al sonra twrp den ilk önce bir temizlik yap ardından 8-4-19 tekrar kur sistem Reboot etmeden bir temizlik daha yap ve teli aç biraz uzun sürebilir korkma herşey bittikten sonra yedekleme den ayarları hep geri yükle de selametle hocam

abdurrahmangnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
1
Hocam sen anladığım kadarıyla beta nın üzerine gene beta rom kurdun ve galiba birşeyler çakışdı sana tavsiyem telefona bir yedekleme al sonra twrp den ilk önce bir temizlik yap ardından 8-4-19 tekrar kur sistem Reboot etmeden bir temizlik daha yap ve teli aç biraz uzun sürebilir korkma herşey bittikten sonra yedekleme den ayarları hep geri yükle de selametle hocam
teşekkür ederim bende twrp yok ama bu romu tekrar temizden kurcam insallah daha sıkıntı vermez eskisi iyiydi be

gentleman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
0
27 gelmedi, kaldık 19da. MAX 2
[doublepost=1524952017,1524951832][/doublepost]26 diyecektim.

Üst Alt