Rom MIUI 9 - 8.3.1 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 64
  • Görüntüleme 9K

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Arkadaşlar parmak izi okuyucusu tepkime süresi çok fazla geç geliyor bazen algılamıyor. Sizde de bu durum söz konusu mu? Mi5s

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Arkadaşlar parmak izi okuyucusu tepkime süresi çok fazla geç geliyor bazen algılamıyor. Sizde de bu durum söz konusu mu? Mi5s
Bende gayet hızlı fakat bizim cihazın Derdi parmaklar kuru olunca sıkıntı veriyor

Mi 5s Global Beta 8.3.1

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Bende gayet hızlı fakat bizim cihazın Derdi parmaklar kuru olunca sıkıntı veriyor

Mi 5s Global Beta 8.3.1
Bilmiyorum da niye öyle anlamadım. Neyse yaz geliyor zaten terli terli sorun olmayacaktır kanımca :D

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
dün yaptim sorun olmadi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Android 8 e geçince bir türlü yapamadım pos cihazı farklı yerlerde hata veriyor kartınızı okutun uyarısı alıyorum Android 7 sürümüne geçtim sıkıntısız yapıyorum. Anlamadım denemediğim yöntem kalmadı banka müşteri hizmetleri ile akraba oldum.

Mnrbaskurt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Munir
Cihazım
Mi5 prime
Konular
8
Android 8 e geçince bir türlü yapamadım pos cihazı farklı yerlerde hata veriyor kartınızı okutun uyarısı alıyorum Android 7 sürümüne geçtim sıkıntısız yapıyorum. Anlamadım denemediğim yöntem kalmadı banka müşteri hizmetleri ile akraba oldum.
ok 8 gecmemek lazim o zaman bende surekli kullaniyom kampanyalar oluyor daha yeni calistirdim bu laneti az ekmegini yemek. lazim :)

Mnrbaskurt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Munir
Cihazım
Mi5 prime
Konular
8
ok 8 gecmemek lazim o zaman bende surekli kullaniyom kampanyalar oluyor daha yeni calistirdim bu laneti az ekmegini yemek. lazim :)

yada onu denemk icin market. sirasinda stres yaşıyorsan bana oluyirdu bilirim :) makinalar var metrolarda filan kola kahve filan aldigin secenekleri degistirerek çözmeye calis kardes sitres yaşamazsın :)

Ali.atay16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
5
selam belki yeri degil ama sorunum var : mi 6 telefonuma tema magazadan bir tema yükledim bootloopa girdi bi türkü ekran acılmıyor recoverye giriyor e yapabiliriz verileri silmeden

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25

Yapıkredi mobil bankacılık kullanıyorum android 8 de çini globali betası stabili hepsini denedim işlem yapamadım müşteri hizmetleri ile akraba oldum sorun yok diyorlar Android 7 ye dönünce yapabiliyorum çok saçma android 8 geldi ve kullanamıyorum bu yüzden forumada o kadar konu açtım kimse yardımcı olmadı

Aresfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mix2
Konular
6
Ya
selam belki yeri degil ama sorunum var : mi 6 telefonuma tema magazadan bir tema yükledim bootloopa girdi bi türkü ekran acılmıyor recoverye giriyor e yapabiliriz verileri silmeden
Yapcak birşey yok hocam benimde başıma geldi dün mix2 kullanıyorum mecbur wipe yapıp sıfırdan kurulum yaptim

Üst Alt