Rom MIUI 9 - 8.3.1 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 64
  • Görüntüleme 9K

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Lopus merhaba. Daha 2 aylık xiaomi kullanıcısıyım. BL Kilidini açmam için developer rom yüklemem gerektiğini öğrendim. Bu paylaştığınız rom olur mu acaba? Birde Fastboot olanı indirip Manuel olarak güncelleme kısmından mi yükleyeceğim? Bu paylaştığınız ile BL Kilidini açıp tekrar şuan kullandığım global 9.2.2 yi de Manuel olarak güncelleme kısmından yükleyebilir miyim?

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Lopus merhaba. Daha 2 aylık xiaomi kullanıcısıyım. BL Kilidini açmam için developer rom yüklemem gerektiğini öğrendim. Bu paylaştığınız rom olur mu acaba? Birde Fastboot olanı indirip Manuel olarak güncelleme kısmından mi yükleyeceğim? Bu paylaştığınız ile BL Kilidini açıp tekrar şuan kullandığım global 9.2.2 yi de Manuel olarak güncelleme kısmından yükleyebilir miyim?

1. Bl için bu rom daha sorunsuz.
2. Fastboot rom guncelleyici uygulamasından yüklenemez, mi flash PC uygulaması ile yüklenir. Guncelleyici uygulaması ile zipli rom yüklenir.
3.Bl açıldıktan sonra global beta kararlı geçişlerde mi flash daha sağlıklı olur, fakat guncelleyici ile de geçebilirsiniz

3. parti temalar yüklenebiliyor mu? Deneyen var mı?

Denedim, yüklenmiyor...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam 9.2.3 kararlıdayım. Beta romu yüklerken nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba ? Birde memnun olan var mı?

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
ben cok begendım. mi status bar cok güzel olmuş. üst bar daki simgeleri sag a sola ortaya tasıyabılıyorsunuz. magısk kurulu gelıyor. 1 uygulama daha var onu cozemedım . bataryayı test etme şansım olmadı daha. bu arada magisk manager mi note 2 ıcın ındırmemız gereken gereklı modullerı yazan lınk atarmısınız ltf. safetynet, emojıone, vıper4androıd, greenfy bunları yaptım sadece.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mi5 Miui 9 8.2.1 Global Beta ya göre daha iyi şarj süresi var 1.3 GB ota ya değdi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
1. Bl için bu rom daha sorunsuz.
2. Fastboot rom guncelleyici uygulamasından yüklenemez, mi flash PC uygulaması ile yüklenir. Guncelleyici uygulaması ile zipli rom yüklenir.
3.Bl açıldıktan sonra global beta kararlı geçişlerde mi flash daha sağlıklı olur, fakat guncelleyici ile de geçebilirsiniz

Denedim, yüklenmiyor...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevabınız için öncelikle çok teşekkürler. O halde buradaki recovery yazan romu indirip güncelleyici ile yüklemem mi gerekli. Daha sonra global 9.2.2 bulup indirmistim fakat zip bunu da mi flash öle mi yükleyeceğim

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Due to OTA servers issue, please download update package MIUI 8.3.1manually from xiaomi.eu webpage
arkadaşlar güncelliyiciden deneyle diyorum bu uyarıyı veriyor bunu açıklayabilir misiniz?

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Otayla alakalı sıkıntı son güncellemeyi indirip kurabilirsiniz twrp recovery üzerinden.
3. parti temalar yüklenebiliyor mu? Deneyen var mı?

MIUI Theme Editor uygulaması kullanman için Global Beta 8.1.11 sürümünü kurman lazım bu sürümden sonraki sürümlerde hata verir temayı kullanmak için costum romları kurabilirsiniz.
Hocam 9.2.3 kararlıdayım. Beta romu yüklerken nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba ? Birde memnun olan var mı?
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Otayla alakalı sıkıntı son güncellemeyi indirip kurabilirsiniz twrp recovery üzerinden.

MIUI Theme Editor uygulaması kullanman için Global Beta 8.1.11 sürümünü kurman lazım bu sürümden sonraki sürümlerde hata verir temayı kullanmak için costum romları kurabilirsiniz.

Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz.

Hocam peki garanti dışı kalır mı? KVK garantili.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam peki garanti dışı kalır mı? KVK garantili.
Bootloader kilidiniz kapalı ise kiliti açmak Delta servislerde garanti dışı bırakmıyor ama Kvk servislerde durum ne bilemiyorum hocam servis ile iletişime geçerek sorabilirsiniz, bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz cihazı garanti dışı bırakmaz.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bootloader kilidiniz kapalı ise kiliti açmak Delta servislerde garanti dışı bırakmıyor ama Kvk servislerde durum ne bilemiyorum hocam servis ile iletişime geçerek sorabilirsiniz, bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz cihazı garanti dışı bırakmaz.

Hocam peki açık olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

Üst Alt