Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler;
Sistem
Mi Remote uygulamasında Mi TV / Mi Box Sorununun Düzeltilmesi.(08-22)

Kilit ekranı, Durum Çubuğu, Bildirim Çubuğu
Wallpaper Carousel Kaynaklarının Yüklenememesi, Play Store Güncellemesi ile Sorununun Düzeltilmesi.(08-22)

Temalar
Optimizasyon - Yeniden tasarlanan ana sayfa.(08-24)

Diğer
Apps - Mi Picks İçin Yeni Bir Ad ve Yeni Bir Simge. (08-21)
Mi Picks, Adını Apps Olarak Değiştirilmesi.(08-21)

Mi 5
Fastboot (1503M)

Recovery (1219M)

Mi Max (32G)
Fastboot (1654M)

Recovery (1372M)

Redmi Note 4X / Redmi Note 4 Qualcomm
Fastboot (2089M)

Recovery (1462M)

Mi 5s
Fastboot (1495M)

Recovery (1222M)

Mi 6
Fastboot (2063M)

Recovery (1496M)

Mi Note 2
Fastboot (1531M)

Recovery (1251M)

Mi 5s Plus
Fastboot (1542M)

Recovery (1232M)

Mi Max 2
Fastboot (1997M)

Recovery (1416M)

Redmi 4X
Fastboot (1817M)

Recovery (1233M)

Moderatör tarafında düzenlendi:

badmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
badmana
Cihazım
Mi5
Konular
4
Kimsenin bilgisi yok mu arkadaşlar

Var da o kadar çok cevap veriyorlar ki herhalde yoruluyorlar artık. Sürekli de burada değil herkes. Ben de yeni üyeyim. Cevap alamadığım sorular var. Sabırlı olmak lazım.

Ben recovery dosyasını zip olanı güncelleme için kullandım. Telefona indirdim. Güncelleyici ile dosyayı gösterdim yaptım. Yeniden kurulum yapmış olduğu için her şey uçtu. Zaten uyarı veriyor. Yapmaya kalkarsanız.

Şu an 8 global stable a döndüm. 9'u çok beğendim ben buradaki arkadaşların aksine. Pek çok yönden başarılı idi. Sadece her hafta güncelleme ve developer sürümde sürekli arka planda çalışan ekstra uygulamalar hoşuma gitmediği için istemeye istemeye geri döndüm. Stabil çıkıncaya kadar bekleyeceğim. Süresi belli değil. Eylül - Ekim diyorlar.

Oyla:

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Var da o kadar çok cevap veriyorlar ki herhalde yoruluyorlar artık. Sürekli de burada değil herkes. Ben de yeni üyeyim. Cevap alamadığım sorular var. Sabırlı olmak lazım.
Ben recovery dosyasını zip olanı güncelleme için kullandım. Telefona indirdim. Güncelleyici ile dosyayı gösterdim yaptım. Yeniden kurulum yapmış olduğu için her şey uçtu. Zaten uyarı veriyor. Yapmaya kalkarsanız.

Şu an 8 global stable a döndüm. 9'u çok beğendim ben buradaki arkadaşların aksine. Pek çok yönden başarılı idi. Sadece her hafta güncelleme ve developer sürümde sürekli arka planda çalışan ekstra uygulamalar hoşuma gitmediği için istemeye istemeye geri döndüm. Stabil çıkıncaya kadar bekleyeceğim. Süresi belli değil. Eylül - Ekim diyorlar.
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bir iki sorum olacak. Ben miui v8 kullanıyorum global stabil. Miui v9 beta yı güncelleyiciden yüklesem kayıtlı herşeyim gider mi yani sıfır rom kurmuş gibi mi olur, ikincisi tavsiye eder misiniz, global stabilin çıkması yakın mıdır. Teşekkürler

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim

Oyla:

tasarimster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
marco
Cihazım
mi5
Konular
0
Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

zaferavseren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 5 prime
Konular
4
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bir iki sorum olacak. Ben miui v8 kullanıyorum global stabil. Miui v9 beta yı güncelleyiciden yüklesem kayıtlı herşeyim gider mi yani sıfır rom kurmuş gibi mi olur, ikincisi tavsiye eder misiniz, global stabilin çıkması yakın mıdır. Teşekkürler
Kardeşim 9 beta kurdum herşey gitti bende bende

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Arkadaşlar selam. Mi6 telefonuma bootloader kilidini açmadan güncelleme kısmından dosya göstererek miui 9 yükledim. Şimdi miui 8 kararlı ya geri dönmek istiyorum. Siteden gerekli dosyayı indirdim. Aynı şekilde yükleme yapabilir miyim? Ayrıca adminlerim site arama kısmı kullanışlı çalışmıyor. Miui 9 dan miui 8 e dönmek diye yazdığımda konu ile alakalı hiçbirşey çıkmıyor.

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar selam. Mi6 telefonuma bootloader kilidini açmadan güncelleme kısmından dosya göstererek miui 9 yükledim. Şimdi miui 8 kararlı ya geri dönmek istiyorum. Siteden gerekli dosyayı indirdim. Aynı şekilde yükleme yapabilir miyim? Ayrıca adminlerim site arama kısmı kullanışlı çalışmıyor. Miui 9 dan miui 8 e dönmek diye yazdığımda konu ile alakalı hiçbirşey çıkmıyor.

linkteki yöntemi deneyin.

Oyla:
Üst Alt