İnceleme MIUI 9 7.11.23 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Bana hala gelmedi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Ezio TD:
Bildirimlerin değişeceği güncelleme MIUI 9 Global Beta 7.11.23 aşağıdaki cihazlar için askıya alındı!

Mi 5, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max Prime, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 6, Redmi 4X, Mi MIX 2, Redmi 4A

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Öngörülemeyen teknik nedenlerden dolayı Android 7 li cihazlara güncelleme haftaya ertelendi8=)wasntme~~
Öngörüldükten sonra düzeltilemeyen teknik nedenler olmasın hocam o Idea~~8=)haha--
[doublepost=1511520036,1511518457][/doublepost]cantara hocam geliştiriciler mi işini düzgün yapmıyor yoksa beta takımı mı? Bu konuda neler düşünüyorsunuz?
Yıllardır global forumu takip ederim, hatalarından dolayı gerçekten kurmaya değmeyecek dev/beta romların %96-97 civarı öneriyorum oyu aldığını gördüm ve görüyorum ;( Şaka gibi drunk~~

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Öngörüldükten sonra düzeltilemeyen teknik nedenler olmasın hocam o Idea~~8=)haha--
[doublepost=1511520036,1511518457][/doublepost]cantara hocam geliştiriciler mi işini düzgün yapmıyor yoksa beta takımı mı? Bu konuda neler düşünüyorsunuz?
Yıllardır global forumu takip ederim, hatalarından dolayı gerçekten kurmaya değmeyecek dev/beta romların %96-97 civarı öneriyorum oyu aldığını gördüm ve görüyorum ;( Şaka gibi drunk~~
Stabilden iyi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Siz ilk mesajı yazdıktan sonra yazdım yazdım sildim hocam ve en sonunda yazmamaya karar vermiştim ki siz beni etiketleyerek ikinci mesajı yazdınız... :)

Son yazdığınız özetliyor aslında. Şaka gibi. Neyse en azından sorunlu bir rom yayınlamayıp hatalarını kabul ediyorlar...

Kokoro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kokoro
Cihazım
Redmi
Konular
0
Xiaomi de iyice boşladı bu işleri. Bence tamamen bir rezalet, son anda mi fark etmişler böyle bir sorun olduğunu? Saçmalık.
Ayrıca yeni bildirim kartlarını sadece Android 7 cihazlara vererek bütünlüğü bozmuş diğer markalar gibi paragöz bir duruma düşmüştür. Sanki Android 6 çok düşük bir sürüm gibi bir saçmalık var ortada. Android 5-6 kullanan bir cihaza sahip olsam bu saçmalık yüzünden çıldırır telefonu satardım herhalde.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Siz ilk mesajı yazdıktan sonra yazdım yazdım sildim hocam ve en sonunda yazmamaya karar vermiştim ki siz beni etiketleyerek ikinci mesajı yazdınız... :)

Son yazdığınız özetliyor aslında. Şaka gibi. Neyse en azından sorunlu bir rom yayınlamayıp hatalarını kabul ediyorlar...
Kesinlikle katılıyorum hocam, mi note cihazımın hatalı yayınlanan china dev rom ile wifi yi bozduğunu hatırlıyorum.

Melinyel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bu hafta gelmeyecek mi şimdi

Üst Alt