Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.2.9 Güncellemesi

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu rom u indirdim kurmayı denedim EDL modda. NON-HLOS dosyasında takıldı kaldı telefonu kapatıp açtım çalıştı tabi güncelleme de olmadı. Buna sıkıntının sebebini de MiFlash ın son sürümü olduğunu duydum. Doğru mudur sizce fikriniz var mı?
Önceki versiyonları deneyin, pc işletim sistemi x64 olsun, sürücü imza doğrulamayı kapatın ve tüm driver dosyalarının yüklediğinizden emin olun.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Bu güncellemeyi yaptıktan sonra telefonun geri tuşuna basınca bir süre bekletmeye başladı. Böyle donuyor gibi. Tabi ben o sırada 3. kez basmış oluyorum. Sonra birden 3 menü geriye gidiyor. Aynı sorunu başka yaşayan oldu mu aramızda?

cihazınızı sıfırlayıp birde öle deneyiniz.

Bana ota dan 161 mb geldi yani öyle 1.2 gb falan gelmedi.
normal bir durum sorun yok.

hakanbb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
arkadaslar ben telefonu aldigimda iki kere otadan gucelledim ama bu guncelleme gelmedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-02-11-14-05-55-926_com.android.settings.png
    Screenshot_2017-02-11-14-05-55-926_com.android.settings.png
    103,9 KB · Görüntüleme: 31

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
arkadaslar ben telefonu aldigimda iki kere otadan gucelledim ama bu guncelleme gelmedi.
inen dosyayı TWRP'den gösterip yüklemeyi deneyin. Sonuç yine değişmezse cihazı fastboot moda alarak mi flasla yükleyebilirsiniz.

Asment

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
3
Lopus Hocam mi 5s plus için 1.5gb yazıyor ben otadan 121 mb gibi bişey indirdim farkları nelerdir acaba 1.5gb olanı mı yüklemek gerek

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Lopus Hocam mi 5s plus için 1.5gb yazıyor ben otadan 121 mb gibi bişey indirdim farkları nelerdir acaba 1.5gb olanı mı yüklemek gerek

1.5 gb olan full romdur.siz ota üzerinden aldığınız 121 mb romun değişikleri içeren paketin boyutu ota üzerinden aldığınız güncellemeyi cihazı yeniden başlatarak yükleyin.1.5 gb romu kursanız bile güncellemiş olduğunuz cihazin üzerindeki yüklü rom gibi olacaktır.

Son düzenleme:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
hocam bende 4c var forumda 8.1.1.0 var eu rom olarak son 8.1.3.0 varmış farkları mı var ondan mı eklenmedi acaba bu eu rom

Xiaomi.eu romları burda güncel olarak verilmez.Güncellemeleri kendi sitesinden takip edeceksiniz.

.

Asment

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
3
1.5 gb olan full romdur.siz ota üzerinden aldığınız 121 mb romun değişikleri içeren paketin boyutu ota üzerinden aldığınız güncellemeyi cihazı yeniden başlatarak yükleyin.1.5 gb romu kursanız bile ota üzerinde aldığınız romu kurmuş olacaksınız.

Cevabınız için teşekkür ederim şimdi aklıma düştü ne demek istediğinizi iyi anladım, mi5 s plus için android 7 ne zaman gelir herhangi bir bilgiye denk geldiniz mi?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Xiaomi.eu romları burda güncel olarak verilmez.Güncellemeleri kendi sitesinden takip edeceksiniz.

.
Hocam şimdi 8.1.1.0 kurdum cm kurdum biri twrp felan yuklemisti sorun olmaz demi 8.1.3.0 aynı şekilde kurucam da yinede bana biraz anlatır misin yanlis bişey yapmim

Üst Alt