Miui 8 global 7.2.9 sorunları

koko355

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koray
Cihazım
discovery
Konular
25
Telefonunuzun dokunmatiği ıslanmıştır. Benim de başıma geldi. Birkaç güne geçiyor merak etmeyin
Islanması imkansız yalnız evden çıktım yağmur falan da yoktu birden oldu korkuyorum :)

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
aldığınız ekran ve şarj süreleri gayet iyi bence ben Mi5s kullanıcısı olarak Marshmallow ( 8.0.3.0 Global Stable ) kullanırken bile sizin kötü dediğiniz süreleri alıyorum :D
global 8.0.3.0 sorunlu batarya su gibi bitiyor tavsiyem romu degistir Ecr mod veya eu yukle kardes

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Yan dönme açıkkıen galeriyi açıyorum yan dönüyor fakat galeriden bir fotoyu görüntülediğimde foto yan dönmüyor.
Rehberdeki kişileri paylaşmak istediğimde tek tek seçmek yerine toplu olarak gönderiyor.
Bluetootla paylaşmak istediğimde ise kişiler gönderiliyor diyor fakat göndermiyor ve burda da aynı şekilde seçim yaptırmıyor.

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
global 8.0.3.0 sorunlu batarya su gibi bitiyor tavsiyem romu degistir Ecr mod veya eu yukle kardes

Şu an ROM dan çok memnunum daha önce ECR MOD u 1 gün denedim batarya cihaz uyku modunda iken bile düşüyor şu benimde en nefret ettiğim şeylerden biri o yüzden tekrar Stock ROM a döndüm ama EU ROM da çok metediliyor olmadı birde onu denerim

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Şu an ROM dan çok memnunum daha önce ECR MOD u 1 gün denedim batarya cihaz uyku modunda iken bile düşüyor şu benimde en nefret ettiğim şeylerden biri o yüzden tekrar Stock ROM a döndüm ama EU ROM da çok metediliyor olmadı birde onu denerim
ilginc bende en iyi batarya performansı ecr modda telefondan telefona farklilik gosteriyor demekki bende mi5s te hala ecr mod 8.0.17. 0 var cok memnunum
uykuda iken geceden sabaha %4 batarya yiyor bende wifi ve 4g acik iken
Bu arada hangi surum ecr modu denediniz ben hepsini denedim en iyi 8.0.17.0

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
ilginc bende en iyi batarya performansı ecr modda telefondan telefona farklilik gosteriyor demekki bende mi5s te hala ecr mod 8.0.17. 0 var cok memnunum
uykuda iken geceden sabaha %4 batarya yiyor bende wifi ve 4g acik iken
Bu arada hangi surum ecr modu denediniz ben hepsini denedim en iyi 8.0.17.0

Hocam ben direkt son sürüm 8.12.22 yi yükledim Mi 5s benim cihazda dediğim gibi şarj hiç hoşuma gitmedi bende ertesi günü Global Stable'a geçtim bakalım belki ilerde EU veya sizin dediğiniz ECR yi yüklerim

cnsngr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi5
Konular
0
Batarya konusunda bende de düşüş var ayrıca ekran otomatik döndürme YouTube da çalışmıyor umarım güzel bir güncelleme gelir haftaya

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
Benim batarya sıkıntım var inşallah 7.2.16 da düzelir farklı rom la uğraşmak istemiyorum yazılım işlerinden çok anlamiyom

gilgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Bende güncelleme sonrası play store güncellemeleri yapmıyor.

ozujan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzcan
Cihazım
Mi5
Konular
3
hızlı şarj için kernel modu yapın ..%15-100 arası şarj , 40 dk-1 saat arası sürüyor.0-100% arası 80 dk sürmekte.Ampere ile check ettiğimde 3a akım çektiğini gördüm.
pil tasarrufu için custom romlar daha başarılı.miui için hotplug -alucard/mpdecision aktif edilerek,ekran parlaklığı kısılarak ,cpu goverment i elementalx ,darkness yada conservative çekerek süreyi uzatabilirsin
Benim mi5de de şarj süresi 0-100 arası 1 saat 40 dakika civarı doluyor. Bu kernel olayını nasıl yapabilirim hocam.

Üst Alt