(MIUI 8) çıktı d802

telsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
telat
Cihazım
nexus 7
Konular
0
Yazım hatalarının kusuruma bakma.klavye sözlük açık ondan öyle çıkmış.bu arada boş RAM 1 GB falan kalıyor.

LG-F320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qwerty42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebubekir
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
0
Forumları araştır geçiliyor.ama en temiz ve problemsiz geçiş kk tan. Ben en bastan Almanya Stockholm kk yükledim sonra rot twrp yaptım. Twrp den wipe leri yaptim. Sonra sırasıyla rom kk bootloader kerneli ve ses arttırma ziplerini flashladim.root sıkıntı oldu onu da sonradan supersu flaslayarak hallettim.yapabilirsen kk tan gec

Hmm o zaman biraz ertelemem gerekiyor şuan elimin altında bilgisayar yok neyse artık sınavlardan sonra geçerim, kardeşim çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Hayırlı geceler

telsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
telat
Cihazım
nexus 7
Konular
0
Hayırlı geceler kardeş.

L1ghtBr1nger

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Beyler bayanlar rom stabil değil ana ekran için her düğmeye baktığımda bir sn. Yazısını görmekten bıktım Whatsappta yazı yazarken her düzeltmek için yazıya dokundugumda telefon yeniden başlıyor bazen kilit düğmesine bastıktan 5 10sn sonra ekran açılıyor. Demek o ki stabil versiyonu çıkana kadar sakın yüklemeyin!!
Bataryayida 2650mah görüyor hehehe

komagenne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
memet
Cihazım
lg g2
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben miui 8 yüklü ama mobil veri açtığımda internete girmiyor sadece google play a giriyor bir fikri olan varmı...

Üst Alt