İnceleme MIUI 8 7.7.13 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Merhaba. Ben mi5 prime kullanıyorum alalı 2 hafta oldu.miui 8.1.2.0 kararlı sürümle geldi. Cihazın dokunmatiginde sıkıntı yaşıyorum. Dokunmatik arada algılamıyor 3.4 saniye sonra algılıyor. Sürekli yaşıyorum bu sıkıntıyı. Yazılımsal mıdır. Ne yapmam gerekli

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba. Ben mi5 prime kullanıyorum alalı 2 hafta oldu.miui 8.1.2.0 kararlı sürümle geldi. Cihazın dokunmatiginde sıkıntı yaşıyorum. Dokunmatik arada algılamıyor 3.4 saniye sonra algılıyor. Sürekli yaşıyorum bu sıkıntıyı. Yazılımsal mıdır. Ne yapmam gerekli
Muhtemelen yazilimsaldir güncelleme uygulamasından güncellemeyi kontrol edin güncelleme gelmezse ayarlar - ek ayarlardan bölgeyi hindistan yapıp tekrar güncelleme uygulamasıyla güncellemeyi kontrol edin.

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Sanırım Instagram'daki durum çubuğu sorunu düzelmiş. Sevindirici haber :D Umarım bildirimler de stock Android gibi olur da artık MIUI kullanmam için bir sebep oluşur :D

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Eyvallah sağol. Dediğini yaptım. 1saattir yoğun kullanıyorum. Dokunmatik gayet iyi. Hatta ısınma problemi de gitti sanki. Buz gibi hala telefon. Çok isiniyordu.
Muhtemelen yazilimsaldir güncelleme uygulamasından güncellemeyi kontrol edin güncelleme gelmezse ayarlar - ek ayarlardan bölgeyi hindistan yapıp tekrar güncelleme uygulamasıyla güncellemeyi kontrol edin.

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
birde bı güncelleme daha geldi sürekli guncellemelimiyim.

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
birde bı güncelleme daha geldi sürekli guncellemelimiyim.
8.1.2.0 güncellemesinden sonra 2 güncelleme gelir 8.1.4.0.MAAMIDI güncellmesi ve son sürüm Android 7.0 V8.2.2.0.NAAMIEB güncellemsi gelir. :)

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
8.1.2.0 güncellemesinden sonra 2 güncelleme gelir 8.1.4.0.MAAMIDI güncellmesi ve son sürüm Android 7.0 V8.2.2.0.NAAMIEB güncellemsi gelir. :)
Anladım. Yalnız benim dokunmatik yine aynı oldu bı sure sonra. Eskisi kadar sık yapmıyor ama yine basmıyor arada. Bı anlam veremedim. Garantiye vermek istemiyorum. Son sürümle düzelir mi acaba. Yada yazılımsal değil sorun. Kırmak
üzereyim cihazı :)

tunamio

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tuna karataş
Cihazım
xiaomi note2
Konular
0
Selamlar dün çinden note 2 aldım. Telefonda çin romu var. İleride global rom güncellemesi çıktiğında manuel olarak indirip telefonun ayarlar kîsmındaki kendi updaterindan seçerek manuel olarak kurma şansım varmıdır? Son olarakta telefonum 2015213 numaralı versiyon acaba imei onarımı başarılı sonuç veriyormu? Şimdiden çok teşekkürler.

mguleryuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
lenovo k5
Konular
5
mi 5s plus kararlı 8.2.2 var ne zaman alır güncelleme ağustostamı alıcak acaba

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Anladım. Yalnız benim dokunmatik yine aynı oldu bı sure sonra. Eskisi kadar sık yapmıyor ama yine basmıyor arada. Bı anlam veremedim. Garantiye vermek istemiyorum. Son sürümle düzelir mi acaba. Yada yazılımsal değil sorun. Kırmak
üzereyim cihazı :)

sorununuz yazılımsal'dır muhtemelen yada ekranı korumak için jelatin veya ekran koruyucusu varsa ondanda kaynaklanabilir dokunma hassasiyetini etkileyen etkenler ekranda bir şey yoksa garantiye gönderseniz bile yazılımsal diyip geri gönderirler son sürüme güncelleyin bakalım durum değişmezse global beta rom kurup birde o romu denersiniz. :)

Selamlar dün çinden note 2 aldım. Telefonda çin romu var. İleride global rom güncellemesi çıktiğında manuel olarak indirip telefonun ayarlar kîsmındaki kendi updaterindan seçerek manuel olarak kurma şansım varmıdır? Son olarakta telefonum 2015213 numaralı versiyon acaba imei onarımı başarılı sonuç veriyormu? Şimdiden çok teşekkürler.

Aleyküm selam,MI Note 2'nin global romu var şaun bootlader kilidiniz açık değilse updater veya mi flash ile rom kuramazsınız EDL mod dışında öncelikle bootlader kildini açıp (MI5 Bölümünde Unlock diye konusu var.) rom yükleyebilirsiniz.İmei işlemleri içinde bootlader kilidini açmanız lazım recovery yükleyip root attıktan sonra imei işlemlerini yapabilirsiniz.

mi 5s plus kararlı 8.2.2 var ne zaman alır güncelleme ağustostamı alıcak acaba

MI5s Plus için 8.2.2.0 Kararlı sürüm güncellemesi hatalardan dolayı geri çekilmiş son sürüm V8.0.4.0.MBGMIDI sürümü.

Üst Alt