İnceleme MIUI 8 7.6.8 Global Beta ROM Güncellemesi

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
bilgisayara telefonu bağlandığınızda ne oluyor görüyor cihazı foto atarsanız veya açıklama yaparsanız daha kolay yardımcı oluruz.

Hocam normal bir usb taktığımızda çıkan ses çıkıyor bilgisayardan ancak telefonda hiçbir tepki yok. Cihaz bilgisayara bağlıyken power tuşuna basılı tuttuğumda sırasıyla usb çıkarma sesi ve tekrar takma sesi geliyor. Aygıt yöneticisinde tanımlanamayan bir aygıt da görünmüyor. Bilgisayarıma format attıktan sonra telefonu sadece fotoları atmak için taktım. Herhangi bir işlem yapmadım driver kurmadım bilgisayara. Cihazdan mtp olarak seçiyordum fotoları atıyordum. Ancak şuan dediğim gibi sadece usb takıp çıkarınca gelen sesten geliyor cihazı bağlayınca

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
edl kablo konusunda gördüm cihazın bilgisayarda quallcom hs-usb 9008 olarak görünmesi gerekiyormuş. Bende de şuan aynen öyle görünüyor ama kullandığım kablo edl değil.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
edl kablo konusunda gördüm cihazın bilgisayarda quallcom hs-usb 9008 olarak görünmesi gerekiyormuş. Bende de şuan aynen öyle görünüyor ama kullandığım kablo edl değil.
cihazınız edl moda girmiş güç tuşuna 10-15 sn. basılı tutun açılmıyorsa 64 bit mi flash programı ile rom atınız.

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
cihazınız edl moda girmiş güç tuşuna 10-15 sn. basılı tutun açılmıyorsa 64 bit mi flash programı ile rom atınız.

Başlıktaki rom'u tekrar atmak riskli mi olur sizce? Ben her ihtimale karşın miui eu 7.4.20 indiriyorum şuan

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Başlıktaki rom'u tekrar atmak riskli mi olur sizce? Ben her ihtimale karşın miui eu 7.4.20 indiriyorum şuan
sanmam hocam full rom çünkü yinede içiniz nasıl rahat edecekse istediğiniz fastboot romunu indirip kurabilirsiniz.

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
sanmam hocam full rom çünkü yinede içiniz nasıl rahat edecekse istediğiniz fastboot romunu indirip kurabilirsiniz.
Hocam telefonu doğrulayamadığım için özel mesaj atamıyorum size ancak telefona rom da flashlayamadım. "cannot recieve hello packet" diyor.

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam telefonu doğrulayamadığım için özel mesaj atamıyorum size ancak telefona rom da flashlayamadım. "cannot recieve hello packet" diyor.
hocam şaun ezan okunacak burda hatayı forumda araştırın yapamazsanız bana gece 12 gibi özel mesaj atın forumdan bakalım uzak bağlantı ile.

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
hocam şaun ezan okunacak burda hatayı forumda araştırın yapamazsanız bana gece 12 gibi özel mesaj atın forumdan bakalım uzak bağlantı ile.
Çok sağolun hocam. Telefon açılmadığından numarayı doğrulayamıyorum, haliyle de özel mesaj atamıyorum ancak bu konudan yine alıntılarım mesajınızı tekrar çok sağolun

killikarpuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Berke
Cihazım
Mi5S
Konular
0
Hocam özel mesaj atamıyorum telefona gelen onay kodunu giremediğimden ancak müsaitseniz bir bakma şansınız olur mu?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Evet arkadaşın dediği gibi güncelleme yi çekmişler biz kurduk bi sıkıntı ya rastlamadım sorun nerdeyse acaba güncelleme yi çekecek kadar

Xiaomi Mi5s Miui8 Global Beta

Üst Alt