Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Kagiii35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
2
Performans düşüşü var mı yoksa uygulama yanlış görüyor olabilir bende 8.2.2 deyim performans anlamında bir problem yaşamadığım için bu konuyu önemsemedim
Ara sıra ince ince takılmalara sebep oluyor hocam o yüzden şimdi telefonu fabrika ayarlarına geri yükledim bakalım nasıl sonuçlanacak. Ayrıca 8.1.2 deyken antutudan test yaptığımda 144 bin puan alırken bu olaydan sonra test ettiğimde 130 bin puana kadar düştü.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Ara sıra ince ince takılmalara sebep oluyor hocam o yüzden şimdi telefonu fabrika ayarlarına geri yükledim bakalım nasıl sonuçlanacak. Ayrıca 8.1.2 deyken antutudan test yaptığımda 144 bin puan alırken bu olaydan sonra test ettiğimde 130 bin puana kadar düştü.
O zaman pek bir seçenek kalmıyor beklemek dışında belki global beta kullananlarda bu sorun çözülmüş olabilir kullanan varsa yazsın direk ona geçersiniz ya da mecbur yeni sürümü bekleyeceğiz hepimiz

bulent_1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung
Konular
0
Redmi note 4 güncelleme geldim 8.1.7.0
Şu anda arattigimda güncel diyor

e-tacir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar Redmi note 3 pro snapdragon global kararlı 8.1.1.0 telefonumda geçen gün güncelleme var mı diye baktığımda 507 mb boyutunda güncelleme gözüküyordu. O zaman indirmedim sonra indirirm siye. Fakat şu anda güncelleme denetlediğimde gözükmüyor. Uygun güncelleme yok diyor. Neden böyle oldu acaba? Ne yapabilirim?

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Merhaba arkadaşlar Redmi note 3 pro snapdragon global kararlı 8.1.1.0 telefonumda geçen gün güncelleme var mı diye baktığımda 507 mb boyutunda güncelleme gözüküyordu. O zaman indirmedim sonra indirirm siye. Fakat şu anda güncelleme denetlediğimde gözükmüyor. Uygun güncelleme yok diyor. Neden böyle oldu acaba? Ne yapabilirim?
Güncelleme geri çekilmiş olabilir ki eu miui sitesine bakın hala duruyor mu benim telefonun modeli o olmadığı için bilemiyorum

Kemal5101

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
mi 5 32gb üzerinde farklı bir rom kullanıyorum.3 saat wifi açık internette gezme ,oyun oynama (ekran hiç kapanmadı) %18 pilim düştü.%20desek 15 saat kesintisiz kullanılır yaklaşık 2 gün.aslında nedeni çok basit miui romda telefona yollanan en ufak bir komutta tüm çekirdek maximum hıza çıkıyor ve ısınıyor.kullandığım romda öyle bir şey yok.internette tarayıcda bile bazen sadece küçük çekirdekler çalışıyor ama donma yok hatta daha hızlı.izimi parmak kilidine bastırmadan okutuyorum.isterseniz 1.8 ve 1.36 olan çekirdek hızı 2.34 ve 2.00 ' a çıkıyor bence miui anlayacağınız gibi tam bir çöp sistem.

Kurduğunuz rom nedir acaba bende guzel bir rom arıyorum...

Omeryilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5 prime
Konular
4
8.2 ye gecen arkadaslar tavsiye edermisiniz yoksa 8.1 de bekleyelim mi ? tavsiye ediyorsaniz bolgeyi hindistan yaparak bende yukseltecegim

serengeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
note 2
Konular
1
8.2 güncellemesini geri mi çektiler.ben yüklememiştim güncellemeyi bi bakayım dedim,güncelleme yok dedi.resmi siteyede baktım en son 8.0.4.0 var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal5101

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
mi 5 32gb üzerinde farklı bir rom kullanıyorum.3 saat wifi açık internette gezme ,oyun oynama (ekran hiç kapanmadı) %18 pilim düştü.%20desek 15 saat kesintisiz kullanılır yaklaşık 2 gün.aslında nedeni çok basit miui romda telefona yollanan en ufak bir komutta tüm çekirdek maximum hıza çıkıyor ve ısınıyor.kullandığım romda öyle bir şey yok.internette tarayıcda bile bazen sadece küçük çekirdekler çalışıyor ama donma yok hatta daha hızlı.izimi parmak kilidine bastırmadan okutuyorum.isterseniz 1.8 ve 1.36 olan çekirdek hızı 2.34 ve 2.00 ' a çıkıyor bence miui anlayacağınız gibi tam bir çöp sistem.

ROM un adı nedir hocam ?

Üst Alt