Rom MIUI 7 Global Beta Rom 6.3.17 Güncellemesi

elif

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
elif
Cihazım
mi4
Konular
0
telefonum mi4, 4.4.4 android surumunde hala nasil nerden guncelleyecegimi bilmiyorum :/

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
telefonum mi4, 4.4.4 android surumunde hala nasil nerden guncelleyecegimi bilmiyorum :/
Araçlaçlar klasörü içinde güncelleyici uygulaması ile güncelleme yapabilirsin ama rom sürümün stabil ise çok fazla güncelleme almazsın yapmak istediğin tam olarak nedir?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pink363

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hikmet
Cihazım
xiaomi
Konular
7
S.a arkadslar bende yarın mi4 alıcam 4..4.4 kitkat mevcut büyük ihtimalle stabil sürüm mevcut. android 6.0 ın stabil sürümü ne zaman yayınlanır bizler için. Bide benım için hız önemli 6.0 dahamı hızlı gozlemleriniz nedir acaba. Şimdiden sorularımı cevaplayan arkadslara teşekkürlerimi sunarım .İyi günler.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
S.a arkadslar bende yarın mi4 alıcam 4..4.4 kitkat mevcut büyük ihtimalle stabil sürüm mevcut. android 6.0 ın stabil sürümü ne zaman yayınlanır bizler için. Bide benım için hız önemli 6.0 dahamı hızlı gozlemleriniz nedir acaba. Şimdiden sorularımı cevaplayan arkadslara teşekkürlerimi sunarım .İyi günler.
6.0 stabil yayınlana kadar kitkat da kalmanı tavsiye ederm

ben23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
xıonamı mı4
Konular
3
SLM arkadaşlar ben telefonu miui 7 6.3.17 global betaya guncelledim ve memnun değilim çok şarj gidiyor. Hangi stabil sürüme gecerim ve nasıl gecerim? yardımcı olun lütfen.

ben23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
xıonamı mı4
Konular
3
Bide başka sorum var telefonu guncelledim bu surume, güncelleme bölümünde üc noktalı yere tikladigimda en son romu yükle diyor bundan bisey anlamadım yardımci olmanızı bekliyorum.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
SLM arkadaşlar ben telefonu miui 7 6.3.17 global betaya guncelledim ve memnun değilim çok şarj gidiyor. Hangi stabil sürüme gecerim ve nasıl gecerim? yardımcı olun lütfen.

Bide başka sorum var telefonu guncelledim bu surume, güncelleme bölümünde üc noktalı yere tikladigimda en son romu yükle diyor bundan bisey anlamadım yardımci olmanızı bekliyorum.
Forumda nasıl geri dönüleceği anlatılmıştı mi4 konularına bak
2. Soru adında da anlaşılacağı üzere en son romu tekrar indirip kurar ne kadar tekrarlarsan aynı romu o kadar indirip kurar

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mi4 bölümündeki videolu anlatımlar, rehberlerin sizler için hazırlandı. O rehberler eğer sizler kullanırsanız bir işe yarayacak.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Üst Alt