MIUI 6 kamera uygulamasi

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Merhaba arkadaşlar. Dün yayımlanan mi2-ye ait özel sürüm MİUİ 6 çıktı. Bende denemek için indirip kurdum ve incelemeye, Miui v5 ile mükayise etmeye başladım.
Kamera uygulasi çokdeğişmiş. Fotograf modunda kameranin kaç mpx olmasi seçimi yok, video mdunda benim için önemli olan video kayit yaparken fotograf çekme özelliği yok.( oysa MİUİ v5-te video modunda vardi). Ve daha bir eksiklik... 
Arkadaslar benim bilmek istediyim Mİ3 ve ya Mi4 telefonlarina yüklenmiş olan Miui6 romudami bu şekilde? Yoksa sadece mi2 yayimlanan sürümde böyle?

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Cvp: MIUI 6 kamera uygulamasi

mv_9522 pid=9598 dateline=1411186288' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Dün yayımlanan mi2-ye ait özel sürüm MİUİ 6 çıktı. Bende denemek için indirip kurdum ve incelemeye, Miui v5 ile mükayise etmeye başladım.
Kamera uygulasi çokdeğişmiş. Fotograf modunda kameranin kaç mpx olmasi seçimi yok, video mdunda benim için önemli olan video kayit yaparken fotograf çekme özelliği yok.( oysa MİUİ v5-te video modunda vardi). Ve daha bir eksiklik... 
Arkadaslar benim bilmek istediyim Mİ3 ve ya Mi4 telefonlarina yüklenmiş olan Miui6 romudami bu şekilde? Yoksa sadece mi2 yayimlanan sürümde böyle?

Hocam daha önce başka konularda da dile getirdim, miui sürüm geçişleri her zaman böyle (v4, v5, v6) rom tam hazır olmadan geliştirici sürüm olarak yayınlanır. Romun eksik ve hatalarının giderilip olgunlaşması 4~5 ay sürer.

Eksik ve hatalara tahammülünüz yok ise yeni çıkan miui sürümlerinden uzak durmak gerek. benim için fark etmediği için her türlü rom kurup deniyorum ama sürekli kullanımda jb v5 kullanıyorum.

Üst Alt