Rehber miui 14 sürümünde vowifi + volte çalıştırma

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
Telefonunuzun tam modelini ve kod adını söylerseniz, uygun rom içinden volte vowifi dosyalarını çıkartıp ekyeyim. Anlatımı o dosyalarda deneyin. Bir ihtimal gelebilir.
Hocam bunlar için root twrp falan lazım o yüzden sıcak bakmıyorum. Bizim cihaz dirençli imei gider falan. Ayrıca söyle birşey fark ettim. Benim cihazdaki ime sanırım samsung imeidi sonra huewai oldu bu mümkünmü.
Çünkü bende samsung var ve ime atılmış cihazı normal şebeke üzerinden görüntülü arayıp konuşabiliyordum ama oda gitti. Bildiğim kadarı ile bu şebeke üzerinden görüşme sadece samsung telefonlarda oluyor.

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Arkadaşlar kardeşim ve benim telefonum Yurt dışı, 14 global sürüm yükledik aninda wowifi geldi, sırf ses kaydı lazım olduğu için Endonezya rom da kalıyorum,
Ben 12.5.4 Endonezya kullanıyorum, pdc ile yapmistim, 13 versiyonda yapamamistim, 14 u daha denemedim.

Vita Es Morte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif D.
Cihazım
Poco X3 N 6/128
Meslek
Emniyet Müdürü
Konular
7
Arkadaşlar kardeşim ve benim telefonum Yurt dışı, 14 global sürüm yükledik aninda wowifi geldi, sırf ses kaydı lazım olduğu için Endonezya rom da kalıyorum,
Ben 12.5.4 Endonezya kullanıyorum, pdc ile yapmistim, 13 versiyonda yapamamistim, 14 u daha denemedim.
Stok endo 14.0 2 ye geçebilirsin. Stabil ve güzel

Üst Alt