Yardım MIUI 14 süper simgeler yok

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stock rom 14.0.4.0 (TKOEUXM)
Telefon Modeli
Mi 11 lite 5g NE
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, mi 11 lite 5g NE cihaza dün MIUI 14 güncellemesi geldi fakat widget ekle dediğimde MIUI 14 ile tanıtılan süper simgeler yok, hala eski ekran geliyor karşıma. Nasıl bir yol izlemek gerekiyor süper simgeler için. Yoksa global versiyonlarda o özellik olmayacak mı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-01-12-58-59-907_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-02-01-12-58-59-907_com.miui.home.jpg
    442,8 KB · Görüntüleme: 70

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Arkadaşlar merhaba, mi 11 lite 5g NE cihaza dün MIUI 14 güncellemesi geldi fakat widget ekle dediğimde MIUI 14 ile tanıtılan süper simgeler yok, hala eski ekran geliyor karşıma. Nasıl bir yol izlemek gerekiyor süper simgeler için. Yoksa global versiyonlarda o özellik olmayacak mı.
Widget'lar China romlarda gerçekten sorunsuz çalışıyorlar. hatta en yeni hangi widget'lar gelirse çin romunda direkt ekleyebiliyorsun ( çin yeni yılı, animasyonlu kedi köpek veya akvaryum widgetları vs.) Eğer widget'lara önem veriyorsan çak bi china rom. rahat et. Ayrıca widgetlar burada değil ana ekranı sağa çekince ''app vault'' kısmından gözüküyor. Aşağı benim telefondan örnek bıraktım;

Ekli dosyalar

• IMG_20230201_132035.png
    IMG_20230201_132035.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 234
  • IMG_20230201_131940.png
    IMG_20230201_131940.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 238
Son düzenleme:
Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Widget'lar China romlarda gerçekten sorunsuz çalışıyorlar. hatta en yeni hangi widget'lar gelirse çin romunda direkt ekleyebiliyorsun ( çin yeni yılı, animasyonlu kedi köpek veya akvaryum widgetları vs.) Eğer widget'lara önem veriyorsan çak bi china rom. rahat et. Ayrıca widgetlar burada değil ana ekranı sağa çekince ''app vault'' kısmından gözüküyor. Aşağı benim telefondan örnek bıraktım;
Cevabınız için teşekkür ederim ,daha önce çin romu kullandım gerçekten hızlı ve sorunsuz fakat ingilizce kullanmak bir süre sonra sıktı, Türkçe yapıp orijinalliği bozmak da istemedim. Şuan bulunduğum romda app vault'da yoktu APK olarak yükledim fakat yine de o simgeler gelmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Biraz yabancı forumlarda baktım, global ve eu sürümlerde yokmuş bu özellik. Çin Roma özel yapmışlar sadece. Cevabınız için tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyla:

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Simgeler çok güzel, hangi temanın simgesi bunlar?

Oyla:

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Simgeler çok güzel, hangi temanın simgesi bunlar?
IOS 16.2 MOD Alexwolfdog tarafından geliştirilmiş Ücretli tema.

Daha önce temayı detaylı bir şekilde paylaştım gerçekten on numara bir tema ancak bizim türk milleti klasik; temaya para mı verilir, temaya para vermek saçmalık gibi sözlerle beni linç ettikleri için paylaşımımı kaldırdım. Bir de utanmadan hepsi özelden link istiyorlar :)

Oyla:
Üst Alt