Yardım MIUI 14 Simge boyutu ayarlama kismi yok

nameisanais

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
8
Evet arkadaslar telefonu ilk aldigimda ayarlarda gozukuyordu ama suanda bulamiyorum nasil cozebilirim.Ek olarak simge animasyonlari da gozukmuyor mesela ayarlardan ciktigim zaman icindeki cark donmuyor gibi.Note 12 Pro cihazim

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Evet arkadaslar telefonu ilk aldigimda ayarlarda gozukuyordu ama suanda bulamiyorum nasil cozebilirim.Ek olarak simge animasyonlari da gozukmuyor mesela ayarlardan ciktigim zaman icindeki cark donmuyor gibi.Note 12 Pro cihazim
Ayarlar-Ana ekran - Simge boyutu adımlarından simge boyutunu ayarlarsın.
Temalardan miui 11 temasını indir. Yayımcısı miui olsun. Sağ alttan profiline gir. Simgeler de indirdiğin miui 11 tema simgesini uygula

nameisanais

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
8
Temalardan miui 11 temasını indir. Yayımcısı miui olsun. Sağ alttan profiline gir. Simgeler de indirdiğin miui 11 tema simgesini uygula
Hocam ayarlarda gozukmuyor maalesef.Simge olayini deniyorum.

nameisanais

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
8
Animasyon hala calismiyor hocam.Ve dedigim gibi ayarlarda simge boyutu kismi yok.
Hocam simdi fark ettim pek cok ayar bende bulunmuyor sebebi nedir kafama gercekten cok takildi.Hepsi bu kadar ilk aldigimda bu kadar az degildi cift tiklayarak ekrani kapatma ayarlari vs vardi lakin suan yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-25-05-46-26-599_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-11-25-05-46-26-599_com.miui.home.jpg
    184,2 KB · Görüntüleme: 31

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Animasyon hala calismiyor hocam.Ve dedigim gibi ayarlarda simge boyutu kismi yok.

Hocam simdi fark ettim pek cok ayar bende bulunmuyor sebebi nedir kafama gercekten cok takildi.Hepsi bu kadar ilk aldigimda bu kadar az degildi cift tiklayarak ekrani kapatma ayarlari vs vardi lakin suan yok.
En kötü launcher pocolarda olur özellikleri kırpılmış olarak sizde olmaması çok saçma olmuş. Vardır bir nedeni illa ki

nameisanais

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
8
En kötü launcher pocolarda olur özellikleri kırpılmış olarak sizde olmaması çok saçma olmuş. Vardır bir nedeni illa ki
Yeni bi konu acicam hocam telefonu ilk aldigimda vardi cunku

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
O özelliklerin olmaması Launcher ile alakalı. Stock romlarda birçok özellik kapalı oluyor. Cihazda Root varsa Customiuzer benzeri bir eklentiyle bu ayarları açabilirsiniz, yada modlanmış launcher sürümleri var, onları root üzerinden yüklemeniz gerekiyor.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Veya
O özelliklerin olmaması Launcher ile alakalı. Stock romlarda birçok özellik kapalı oluyor. Cihazda Root varsa Customiuzer benzeri bir eklentiyle bu ayarları açabilirsiniz, yada modlanmış launcher sürümleri var, onları root üzerinden yüklemeniz gerekiyor.
Veya acticty launcher üzerinden deneme yapılır hocam o özellik varmı diye

nameisanais

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
8
hocam dedigim gibi en basta vardi guncelleme yapinca kalkti guncelleme ile kaldirmis olabilirler yani.

Üst Alt