Yardım Miui 14 nerde ?

Halife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.6.0 SGDMIXM GLOBAL
Telefon Modeli
Note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Güncelleme geldi Türkiye'ye dağıtılıyor note 11 pro'ya geldi kararlı sürüm dağıtılıyor vs vs yazılıp çiziliyor hani güncelleme nerede yok? Bizmi göremiyoruz.

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Redmi note 11 pro plus 5g cihazım için miui 14.0.2 sürümü mevcut, global miui yüklü, ve vaadettiği hiç bir özellik yok. Süper ikonlar vs, o özellikler zaten çok önce test edildi, şuan stabil çin romlarında kullanılıyor dostum. Bize gelirken neyin testi yapılıyor tekrar. Miui 13te ekran sürem 15 saatti aktif kullandığım halde. Şuan 13 saat. Kendi deneyimlerimi paylaşıyorum yanlış konuştuğumu düşünmüyorum. Tr romda uygulama kasası kullanabiliyor iken globalde neden google discover sorunlu olarak kullandırtıyor onuda anlamış değilim. Ses kaydetme yasak avrupa ülkelerinde, ama bunun çözümü google arama ve mesajlaşma uygulamasını zorunlu kullandırtmak mı yoksa kendi uygulamasında ses kaydetme özelliğimi opsiyonel hale getirip sorumluluğu kullanıcıya yüklemek mi, yada arama kaydetme özelliğini kapatıp yine kendi uygulamasını kullandırtabilir. Bunlar basit şeyler, miui daha gelişmiş olmalı, 15 bin verip aldığım telefonda bu kadar sorunlu bi arayüz beklemiyordum. Sonuna kadar androidciyim, ama gerçekten beni bile bezdirdiler. Bir ios kadar stabil bir arayüz yapmaları neden bu kadar zor ki aklım almıyor

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Redmi note 11 pro plus 5g cihazım için miui 14.0.2 sürümü mevcut, global miui yüklü, ve vaadettiği hiç bir özellik yok. Süper ikonlar vs, o özellikler zaten çok önce test edildi, şuan stabil çin romlarında kullanılıyor dostum. Bize gelirken neyin testi yapılıyor tekrar. Miui 13te ekran sürem 15 saatti aktif kullandığım halde. Şuan 13 saat. Kendi deneyimlerimi paylaşıyorum yanlış konuştuğumu düşünmüyorum. Tr romda uygulama kasası kullanabiliyor iken globalde neden google discover sorunlu olarak kullandırtıyor onuda anlamış değilim. Ses kaydetme yasak avrupa ülkelerinde, ama bunun çözümü google arama ve mesajlaşma uygulamasını zorunlu kullandırtmak mı yoksa kendi uygulamasında ses kaydetme özelliğimi opsiyonel hale getirip sorumluluğu kullanıcıya yüklemek mi, yada arama kaydetme özelliğini kapatıp yine kendi uygulamasını kullandırtabilir. Bunlar basit şeyler, miui daha gelişmiş olmalı, 15 bin verip aldığım telefonda bu kadar sorunlu bi arayüz beklemiyordum. Sonuna kadar androidciyim, ama gerçekten beni bile bezdirdiler. Bir ios kadar stabil bir arayüz yapmaları neden bu kadar zor ki aklım almıyor
Temalar uygulamasını son sürüme güncelleyip deneyin,APK Mirror dan indirip deneyin.
Her cihazda aynı performansı göstermeyebilir MIUI14'ü tek bir telefona göre yorumlamak çok yanlış,benim telefonum Redmi 10,14'ün beta güncellemesi de 15 saat ekran süresi aldım.Süper simgeler de vardı ve 13 de olan tüm özellikler.Arayüz hızlıydı bile.Xiaomi'ye eğer bu şikayetini iletirsen düzeltirler.MIUI14'ü tek bir telefona göre yorunlamak çok yanlış.Kendi arama hizmetleri çin'deki hackerlık ve veri sızıntıları yüzünden Avrupa yasakladı kendi arama servislerini.Google arama hizmetleride güzel,kötü bir tarafı yok bence.Xiaomi arayüz ile İOS a benzemeye çalışıyordu fakat artık bunu bırakdı,daha iyi arayüz geliştirme çabasında

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Çözüldü,mesela benim cihazım MIUI14 beta romunda 17 saat ekran süresi aldım,MIUI13'de 13 saat almışdım ama MIUI12.5'de 16 saat ekran süresi vardı.Hatta ekran 60Hz de bile hızlıydı,süper ikonlar da hatasız calışıyordu.Bu sefer olmuş
16 Saat Ekran süresi mi aldınız? Cihazınız ne merak ettim nasıl bir cihazmış o 🤣 gelecekte ki cihazım olabilir.

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Temalar uygulamasını son sürüme güncelleyip deneyin,APK Mirror dan indirip deneyin.
Her cihazda aynı performansı göstermeyebilir MIUI14'ü tek bir telefona göre yorumlamak çok yanlış,benim telefonum Redmi 10,14'ün beta güncellemesi de 15 saat ekran süresi aldım.Süper simgeler de vardı ve 13 de olan tüm özellikler.Arayüz hızlıydı bile.Xiaomi'ye eğer bu şikayetini iletirsen düzeltirler.MIUI14'ü tek bir telefona göre yorunlamak çok yanlış.Kendi arama hizmetleri çin'deki hackerlık ve veri sızıntıları yüzünden Avrupa yasakladı kendi arama servislerini.Google arama hizmetleride güzel,kötü bir tarafı yok bence.Xiaomi arayüz ile İOS a benzemeye çalışıyordu fakat artık bunu bırakdı,daha iyi arayüz geliştirme çabasında
Temalar vs bütün uygulamaları oradan sürekli güncelliyorum zaten. Sizin kullandığınız sürüm global mi? Eu falan değil değilmi?

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
16 Saat Ekran süresi mi aldınız? Cihazınız ne merak ettim nasıl bir cihazmış o 🤣 gelecekte ki cihazım olabilir.
Hocam beta rom ya,bana çok garip geliyor.Sadece yazanı söylüyorum hocam.Redmi 10 haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temalar vs bütün uygulamaları oradan sürekli güncelliyorum zaten. Sizin kullandığınız sürüm global mi? Eu falan değil değilmi?
Sonraki güncellemelerde gelir,ben beta kullanmışdım 14'ü sonra global'e geçdim

Hocam betaddayken öyke gösteriyordu 16 saat diye,yanlış bilgi vermek istemem yazanı söyledim .Fakat şuan normal globaldeyim 13,13 saat felan veriyor

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Hocam beta rom ya,bana çok garip geliyor.Sadece yazanı söylüyorum hocam.Redmi 10 haha--

Sonraki güncellemelerde gelir,ben beta kullanmışdım 14'ü sonra global'e geçdim

Hocam betaddayken öyke gösteriyordu 16 saat diye,yanlış bilgi vermek istemem yazanı söyledim .Fakat şuan normal globaldeyim 13,13 saat felan veriyor

Bu ekran süresi mi yoksa son şarjdan sonra geçen süre mi hocam?

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Bu ekran süresi mi yoksa son şarjdan sonra geçen süre mi hocam?
Hocam,burada mevcut.Yalnız şarj'a 23 iken takmışdım,tahmin etme şansınız varsa tahmin edermisiniz(tazeleme 60Hz de kullanıyorum).Yanlışsam düzeltiniz hocam,xiaomilere yeni yeni alışıyorum.AOSP'cuyum hocam alışmışım AOSP'a.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-28-23-57-56-831_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-02-28-23-57-56-831_com.miui.securitycenter.jpg
    287,8 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2023-02-28-23-57-02-316_com.google.android.apps.wellbeing.jpg
    Screenshot_2023-02-28-23-57-02-316_com.google.android.apps.wellbeing.jpg
    315,1 KB · Görüntüleme: 22
Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Hocam,burada mevcut.Yalnız şarj'a 23 iken takmışdım,tahmin etme şansınız varsa tahmin edermisiniz(tazeleme 60Hz de kullanıyorum).Yanlışsam düzeltiniz hocam,xiaomilere yeni yeni alışıyorum.AOSP'cuyum hocam alışmışım AOSP'a.
İlk ekran görüntüsünde herhangi bir ekran süresi bilgisine ulaşmak zor. Pil bilgilerinizi sağlayan güvenlik uygulamasında ekran süresi seçeneği yok anlaşılan.

Ekran görüntüsünde Brawl Stars'in üstünde tümü seçeneği var ona tıklayıp donanımı seçer misiniz ekran süresini gösterecek mi bakalım.

Dijital denge ise gün boyu yani 24 saatin ekran süresini gösterir bildiğim kadarıyla. Sağlıklı bir çıkarım yapmak zor bunlardan

Oyla:
Üst Alt