Yardım Miui 14 nerde ?

Halife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.6.0 SGDMIXM GLOBAL
Telefon Modeli
Note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Güncelleme geldi Türkiye'ye dağıtılıyor note 11 pro'ya geldi kararlı sürüm dağıtılıyor vs vs yazılıp çiziliyor hani güncelleme nerede yok? Bizmi göremiyoruz.

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
G3lmediği daha iyi boşver, hiç bir farkı yok miui 13ten. Çine dağıtıyor özellikleri, android 13 olması dışında bir fark yok. Ha illede indireceğim dersen
Foruma girdiğinde sol üstteki 3 çizgiye basıp, aşşağıdan MİUİ ROM kısmına girip, telefonun sanırım 4g olan model, yani model ismi viva, arama kısmına viva yazıp indirebilirsin

Oyla:

Halife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G3lmediği daha iyi boşver, hiç bir farkı yok miui 13ten. Çine dağıtıyor özellikleri, android 13 olması dışında bir fark yok. Ha illede indireceğim dersen
Foruma girdiğinde sol üstteki 3 çizgiye basıp, aşşağıdan MİUİ ROM kısmına girip, telefonun sanırım 4g olan model, yani model ismi viva, arama kısmına viva yazıp indirebilirsin
Teşekkür ederim.

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Çok yanlış konuşuyorsunuz,fark çok.Tüm özellikleri çin'e dağıtmıyor.Xiaomi MIUI14 güncellemrsini sadece bir defa göndermiyor,ileriki MIUI14 güncellemelerinde'de özellikleri ekleyecek.Test ediyorlar
Güncelleme geldi Türkiye'ye dağıtılıyor note 11 pro'ya geldi kararlı sürüm dağıtılıyor vs vs yazılıp çiziliyor hani güncelleme nerede yok? Bizmi göremiyoruz.
Türkiye'deki modellere dağıtılmaya başlandı,güncellemenenin hemen gelmesinin nedeni sunucularda ki yavaşlık'dan dolayıdır.Sabırla bekleyin,güncelleme gelecekdir.

Oyla:

Halife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok yanlış konuşuyorsunuz,fark çok.Tüm özellikleri çin'e dağıtmıyor.Xiaomi MIUI14 güncellemsini sadece bir defa göndermiyor,ileriki MIUI14 güncellemelerinde özellikleri ekleyecek.Test ediyorlar

Türkiye'deki modellere dağıtılmaya başlandı,güncellemenenin hemen gelmesinin nedeni sunucularda ki yavaşlık'dan dolayıdır.Sabırla bekleyin,güncelleme gelecekdir.
Heycanla bekliyorum.

Oyla:

shotgunned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haki
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
6
Acaba yazılım sorunları çözülecek mi MIUI 14 ile?

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Acaba yazılım sorunları çözülecek mi MIUI 14 ile?
Çözüldü,mesela benim cihazım MIUI14 beta romunda 17 saat ekran süresi aldım,MIUI13'de 13 saat almışdım ama MIUI12.5'de 16 saat ekran süresi vardı.Hatta ekran 60Hz de bile hızlıydı,süper ikonlar da hatasız calışıyordu.Bu sefer olmuş

Oyla:

shotgunned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haki
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
6
Çözüldü,mesela benim cihazım MIUI14 beta romunda 17 saat ekran süresi aldım,MIUI13'de 13 saat almışdım ama MIUI12.5'de 16 saat ekran süresi vardı.Hatta ekran 60Hz de bile hızlıydı,süper ikonlar da hatasız calışıyordu.Bu sefer olmuş
Hadi bakalım bekliyoruz. Tahminen ne zaman gelir acaba?

Oyla:
Üst Alt