Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Format data yapmadım ama yine fastboot'ta kaldı. Bu sefer sizin önerdiğiniz V12.5.2.0 versiyonu yükledim. Fastboot modundan çıktı. Size tekrar çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Yüklediğiniz global rom da akıcı ve güzel sayılır. Kolay gelsin, iyi akşamlar.

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
1

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam mi 9t'de siz denediniz mi romu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çok pardon pro içinmiş. Silemedim yorumu kusura bakmayın
Mi 9T için de portladilar bu romu ancak izinsiz bir şekilde yapıldığı için roma guvenmiyorum kullanmadım. Kullananlar güzel yorumlar yapıyor.

03ozkan05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özkan
Cihazım
k20 pro
Konular
0
Hocam mega haricinde linke göndere bilir misiniz

remtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Remzi
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Yüklediğiniz global rom da akıcı ve güzel sayılır. Kolay gelsin, iyi akşamlar.
Dün Miui 14'ü merak ettiğimden yükledim. Redmi yazısı ekranda sabit kaldı açılmadı. Tekrar Miui 12.5.2.0'ı yükledim cihaz açıldı. Miui 14 Mi cihazı Redmi cihaza mı çeviriyor. Tekrar denemek amacıyla yüklemek istemiştim bu yüzden biraz çekindim. Eğer Redmi cihaza çeviriyorsa sorun olur mu? Hayırlı akşamlar.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Dün Miui 14'ü merak ettiğimden yükledim. Redmi yazısı ekranda sabit kaldı açılmadı. Tekrar Miui 12.5.2.0'ı yükledim cihaz açıldı. Miui 14 Mi cihazı Redmi cihaza mı çeviriyor. Tekrar denemek amacıyla yüklemek istemiştim bu yüzden biraz çekindim. Eğer Redmi cihaza çeviriyorsa sorun olur mu? Hayırlı akşamlar.
Bu telefonun global piyasalarda adı Mi 9T Pro iken Çin ve Hindistan'da adı Redmi K20 Pro. Çin tabanlı romlar yüklendiğinde cihazın adı ve açılış logosu değişiyor, onun dışında geri kalan herşey aynı. Yani herhangi bir sorun olmaz. Rom ilk yüklendiğinde açılış biraz geç olur panik yapmayın.

remtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Remzi
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Bu telefonun global piyasalarda adı Mi 9T Pro iken Çin ve Hindistan'da adı Redmi K20 Pro. Çin tabanlı romlar yüklendiğinde cihazın adı ve açılış logosu değişiyor, onun dışında geri kalan herşey aynı. Yani herhangi bir sorun olmaz. Rom ilk yüklendiğinde açılış biraz geç olur panik yapmayın.
Çok teşekkür ederim sağolun. İyi geceler.

remtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Remzi
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Sonunda Miui 14 kurmayı başarabildım. Twrp ile bir türlü yüklemeyi yapamadım. Orange Fox ile birkaç denemeden sonra kurdum. Açıkladığınız gibi Redmi K20 Pro'ya çevirmesinde bir sakınca yok gibi. Önceden kullandığım Miui V12.0.6'ya göre oldukça güzel ve seri bir yazılım. Yapmış olduğunuz paylaşım, açıklamalar ve yardımlarınızdan dolayı tekrardan çok çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Hayırlı günler.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Sonunda Miui 14 kurmayı başarabildım. Twrp ile bir türlü yüklemeyi yapamadım. Orange Fox ile birkaç denemeden sonra kurdum. Açıkladığınız gibi Redmi K20 Pro'ya çevirmesinde bir sakınca yok gibi. Önceden kullandığım Miui V12.0.6'ya göre oldukça güzel ve seri bir yazılım. Yapmış olduğunuz paylaşım, açıklamalar ve yardımlarınızdan dolayı tekrardan çok çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Hayırlı günler.
Beğenmenize sevindim. Güzel günlerde kullanın. Hayırlı günler.

Üst Alt