Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16

Credfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Kutay
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Android 13 voltage os'dan geçiş yapıp denedim ama hiç beğenmedim.voltage os'un akıcılığının yanında animasyonları vs. Çok yavaş geldi bu yazıyo okuyan kardeşlerime tavsiyem voltage os kurmaları çünkü denediğim aosp romlar arasından en beğendiğim bu oldu.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Android 13 voltage os'dan geçiş yapıp denedim ama hiç beğenmedim.voltage os'un akıcılığının yanında animasyonları vs. Çok yavaş geldi bu yazıyo okuyan kardeşlerime tavsiyem voltage os kurmaları çünkü denediğim aosp romlar arasından en beğendiğim bu oldu.
aosp romları pek sevmiyorum tabi seven vardır.

zembadet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozkan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
0
Merhaba bu rom'u fastboot ile bilgisayardan kurma şansımız yok mu? telefonuma twrp kurdum fakat program açılıp kapanıyor kısayol tuşları ile de twrp moduna geçemiyorum.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Merhaba bu rom'u fastboot ile bilgisayardan kurma şansımız yok mu? telefonuma twrp kurdum fakat program açılıp kapanıyor kısayol tuşları ile de twrp moduna geçemiyorum.
hayır kurulmaz.

zembadet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozkan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
0
Peki telefonuma neden twrp kuramıyorum sizce? Twrp kurmak için gerekli bütün adımları harfiyen yapıyorum. Twrp ekranına geçmek için ses açma ve güç tuşuna basılı tutuyorum telefon titreyince bırakıyorum. Miui yazısında kalıyor bir türlü twrp ekranı gelmiyor. Cihazımda miui 12.5.1 Russia ROM yüklü. 12.5.2 Global ROM yüklüylen de denedim twrp kurmayı yine aynı şekilde kaldı. Sorun nerede olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim. ( Bootloader kilidi açık ) usb hata ayıklama vs o ayarlar da olması gerektiği gibi. ADB programı ile gerekli komutları girip yüklüyorum başarılı diyor ama kısa yol tuşları ile twrp'i açmaya gelince hep miui yazısında kalıyorum. Kafayı yemek üzereyim. :D

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Peki telefonuma neden twrp kuramıyorum sizce? Twrp kurmak için gerekli bütün adımları harfiyen yapıyorum. Twrp ekranına geçmek için ses açma ve güç tuşuna basılı tutuyorum telefon titreyince bırakıyorum. Miui yazısında kalıyor bir türlü twrp ekranı gelmiyor. Cihazımda miui 12.5.1 Russia ROM yüklü. 12.5.2 Global ROM yüklüylen de denedim twrp kurmayı yine aynı şekilde kaldı. Sorun nerede olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim. ( Bootloader kilidi açık ) usb hata ayıklama vs o ayarlar da olması gerektiği gibi. ADB programı ile gerekli komutları girip yüklüyorum başarılı diyor ama kısa yol tuşları ile twrp'i açmaya gelince hep miui yazısında kalıyorum. Kafayı yemek üzereyim. :D
Resmi Romlar yüklüyken TWRP kurup sistemi yeniden başlatırsan twrp siliniyor. o nedenle twrp kurunca cihazı yeniden başlatırken direk ses açma tuşuna basılı tutup twrp ekranına geçmen ve ardından ya rom kurman veya root atman gerekir. Yoksa her türli silinir TWRP.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
valla bu romu kurdum sıkıntısız ama şöyle bi sorunu var Twrp Ekranına girerseniz Orjinal Rom İle Telefonu Acarsınız Twrp Yazısında Kalıyor Durmadan Kapanıp Açıyor Twrp Yerinde KJalıyor Orjinal Roma Dönüp Kurtardım 4 Kez

Üst Alt