Soru Miuı 14.0.2 TKDMIXM

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Bu romun mi flash kullanmadan direkt otomatik kurulan versiyonu var mıdır? Eu'da oldupu gibi, fastboot modda bağlayıp kurulum dosyasına tıklayarak?

SafakB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Şafak
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Konular
35
Yeni geçtiğim Mi 11T Pro'ya direkt 12.5'dan 14 güncellemesi yapmıştım şimdi konuyu okuyunca biraz şok olmadım değil :)

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Hocam bana detaylı bir şekilde özelden anlatırmısınız rom düşürmeyi
YouTube'da "Cii" adında bir kanal var oradan yaptım ben hocam bir bakın derim. Sürüm düşürme, yükseltme vs. yazıyor görürsünüz zaten. Yorumlarını okumayı da unutmayınız...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu romun mi flash kullanmadan direkt otomatik kurulan versiyonu var mıdır? Eu'da oldupu gibi, fastboot modda bağlayıp kurulum dosyasına tıklayarak?
Mi flash ile kurdum ötesini bilmiyorum hocam maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni geçtiğim Mi 11T Pro'ya direkt 12.5'dan 14 güncellemesi yapmıştım şimdi konuyu okuyunca biraz şok olmadım değil :)
Biraz hevesinizi alın geri dönersiniz hocam :))

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Bende şuan 14.0.2 yüklü tüm testleri yapıp ekran alacağım. 12.5tede testleri yapıp bu konu altına atarım.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Hocam bana detaylı bir şekilde özelden anlatırmısınız rom düşürmeyi
Öncelikle yüklemek istediğiniz romun fastboot dosyasını indirin. Bir de miflash programını indirin. Telefonunuza ait driverı da indirin.

Önce driverı kurun. Bunla işimiz bitti.
İndirdiğiniz tgz uzantılı fastboot romu zip ten çıkarın ve klasör adı tgz uzantılı rom ile aynı şekilde kalsın. Sonra c sürücüsü içine küçük harflerle rom isminde bir klasör açın ve zip ten çıkan bu klasörü direk onun içine kopyalayın. O da orada beklesin.
Telefonunuz kapalı iken power ve ses kısma tuşuna basılı tutarak fastboot modunda açın. Usb ile pc ye bağlayın.
Miflash programını açın. Önce c sürücüsündeki rom klasörünü gösterin programa, sonra cihaz ekleye basın. Sonrada sağ alt köşedeki temiz kurulum yazısının başında ki kutucuğu tikleyin. Her şey hazır. Yükle butonuna basın ve gidip kendinize nescafe yapın. Geldiğinizde romunuz yüklenmiş olacak.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Öncelikle yüklemek istediğiniz romun fastboot dosyasını indirin. Bir de miflash programını indirin. Telefonunuza ait driverı da indirin.

İndirdiğiniz tgz uzantılı fastboot romu zip ten çıkarın ve klasör adı tgz uzantılı rom ile aynı şekilde kalsın. Sonra c sürücüsü içine küçük harflerle rom isminde bir klasör açın ve zip ten çıkan bu klasörü direk onun içine kopyalayın. O da orada beklesin.
Telefonunuz kapalı iken power ve ses kısma tuşuna basılı tutarak fastboot modunda açın. Usb ile pc ye bağlayın.
Miflash programını açın. Önce c sürücüsündeki rom klasörünü gösterin programa, sonra cihaz ekleye basın. Sonrada sağ alt köşedeki temiz kurulum yazısının başında ki kutucuğu tikleyin. Her şey hazır. Yükle butonuna basın ve gidip kendinize nescafe yapın. Geldiğinizde romunuz yüklenmiş olacak.
Hocam kullandığınız miflash uygulamasının linkini atabilir misiniz? Ben mi flashlarda sorun yaşıyorum hep, düzgün versiyonu bulana kadar 8-10 tane mi flash deniyorum

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Hocam kullandığınız miflash uygulamasının linkini atabilir misiniz? Ben mi flashlarda sorun yaşıyorum hep, düzgün versiyonu bulana kadar 8-10 tane mi flash deniyorum
Bu konudaki linkten indirdim. Sorunsuz çalışıyor.

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39

Teşekkür ederim

Üst Alt