Soru MIUI 13 Xiaomi Magic Center yok

racooss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 4x
Konular
7
Merhaba. Babamın telefonu Xiaomi Redmi Note 10t Pro. Telefonu 13 güncellemesini istiyordu ama ben sorun olur diye yüklemedim. En çok ta Xiaomi Magic Center'ı merak ediyordum. 2 hafta sonra güncelledik ama hiçbir şey değişmedi neredeyse. Her şey olduğu yerde duruyor. Üst bildirim çubuğunda da ses yükseltip azaltma seçenekleri de mevcut değil.
İnternette gördüğüm kadarıyla APK olarak kurulabiliyormuş. Bu ne kadar sağlıklı olur ve geri döndürülebilir mi?

Teşekkürler.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba. Babamın telefonu Xiaomi Redmi Note 10t Pro. Telefonu 13 güncellemesini istiyordu ama ben sorun olur diye yüklemedim. En çok ta Xiaomi Magic Center'ı merak ediyordum. 2 hafta sonra güncelledik ama hiçbir şey değişmedi neredeyse. Her şey olduğu yerde duruyor. Üst bildirim çubuğunda da ses yükseltip azaltma seçenekleri de mevcut değil.
İnternette gördüğüm kadarıyla APK olarak kurulabiliyormuş. Bu ne kadar sağlıklı olur ve geri döndürülebilir mi?

Teşekkürler.

Çok sağlıklı sonuçlar vermiyor. Tanıtımlarda gördüğünüz gibi olmuyor. Cihazınıza verilmeme sebebi, henüz optimizasyon sorunları olduğunu gösterir. Gelecek güncellemelerle çözüleceğini ve size sunulacağını düşünüyorum. Tabi ki her özellik tüm cihazlara gelecek diye bir durumda söz konusu değil.

Üst Alt