MIUI 13 Miui 13 sonrası karşılaştığınız sorunlar

hfy44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10s
Meslek
İşçi
Konular
3
13.0.8 güncellemesinden sonra
*Kilitli bir uygulamayı açtığımda parmak izini okutmadan güç düğmesine bastığım zaman telefonu kilitlemiyor

Merhatkoluman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merhat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Benim sanırım son güncellemede arka kamerada sorun çıktı. Ana kamera odaklama yapmıyor. Diğer kameralarda bi problem yok. Canım çok sıkkın ne yapıcam. Note 10 pro

Kuzu52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedmiNote 10 5G
Konular
6
Ben sadece game turboda sorun yaşadım biri aradığında açınxa oyunda kalmıyor direk aramaya geçiyoruz onun haricinde performans artışı bile gördüm.

kimbugkhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
13
Whatsapptaki fotoğraflarımı açamıyorum. Dosya telefonda değil diyor. Güncelleme sonrası atılan dosyaları açabiliyorum sadece.

SinanB.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 7
Konular
0
Miui 13 de son durum nedir acaba donma kasma hatası ekran açılırken gecikmeler devam ediyor mu ? Cihazım garantili geri dönme şansım yok bekliyorum.

hfy44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10s
Meslek
İşçi
Konular
3
Donma kasma olmadı benim telefonda
#Ekranı kilitleyince bazen kilit sesi sonradan geliyor
#Kilitledikten sonra parmak izini 3-4 sn sonra algılıyor(bu aslında benim işime geliyor kilitledikten hemen sonra parmağım değsede okumuyor)
#Kilitli uygulamada parmak izini okutmadan ekranı kapatamıyorsun illa parmak izini okutacaksın yada uygulamayı kapatıp ekranı kilitleyeceksin
Benim gördüklerim bunlar

kimbugkhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
13
Whatsapp vb uygulamalarda görüntülü arama yaparken zzzzz diye ses gelip ne karşıya ses gidiyor ne de karşıdan geliyor. Bir kaç saniye sonra düzeliyor. Bu sorunu tek yaşayan ben mi varım?

biredip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
biredip
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
İki gün önce güncelleme geldi. 12.5 sıkıntı çıkarıyordu. 13 ile sorunlar çözülmüştür diyerek hemen güncelledim. Telefon kağnı gibi oldu. Günde belki on kez kapatıp açıyorum. Sürekli donuyor, takılıp kalıyor. En çok da Instagram kullanırken sıkıntı çıkarıyor. BL kapalı olduğu için sürüm düşürme veya custom room yapamadım.
BL açma konusunda yardımcı olacak birini arıyorum. Forumda anlatılan bütün yöntemleri denedim. Çözemedim.
Telefonum Redmi note 9 global.

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
İki gün önce güncelleme geldi. 12.5 sıkıntı çıkarıyordu. 13 ile sorunlar çözülmüştür diyerek hemen güncelledim. Telefon kağnı gibi oldu. Günde belki on kez kapatıp açıyorum. Sürekli donuyor, takılıp kalıyor. En çok da Instagram kullanırken sıkıntı çıkarıyor. BL kapalı olduğu için sürüm düşürme veya custom room yapamadım.
BL açma konusunda yardımcı olacak birini arıyorum. Forumda anlatılan bütün yöntemleri denedim. Çözemedim.
Telefonum Redmi note 9 global.
note 10s konusuna yazmissiniz

M2101K7BI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilmoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
Whatsapp vb uygulamalarda görüntülü arama yaparken zzzzz diye ses gelip ne karşıya ses gidiyor ne de karşıdan geliyor. Bir kaç saniye sonra düzeliyor. Bu sorunu tek yaşayan ben mi varım?
aynı sorun bende de var. şikayet sitelerinde gördüğüm kadarıyla mi13e geçen herkeste var. ama çözümünü yazan bilen yok nedense.

Üst Alt