Yardım Miui 13 Port Romu güncel nerden bulurum

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Merhaba su an MIUI 13.0.4.0 sürümünü kullanıyorum. Ama daha güncel sürümleri varmış YouTubedaki hindistanlilara guvenemedim. MIUI 13 port nerden bulurum bilen varsa yardım edebilir mi

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Merhaba su an MIUI 13.0.4.0 sürümünü kullanıyorum. Ama daha güncel sürümleri varmış YouTubedaki hindistanlilara guvenemedim. MIUI 13 port nerden bulurum bilen varsa yardım edebilir mi
Buradan istediğinizi indirin MIUI 13 a12 normal/lite vb vb çeşit mevcut

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Teşekkürler dostum

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
Bu ROM lar güvenilir midir. Bankacılık vs. uygulamalarında sıkıntı çıkarır mı.

mbyl82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
6
telegram kullanıyorsan ordan paylaşıyorlar güncel romları

ozantankus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
deep2kTV
Cihazım
Redmi Note 7PRO
Meslek
Ağ işletmenliği BT
Konular
2
Telegramda MIUI PORT ZILLA | LAVENDER ve REDMİ NOTE 7 UPDATES (endonezya bayrağı olan) gruplara üye olursan her gün rom paylaşıyorlar. Bulabilirsin. Ben en son 2 tane miui13 port olanlarından denedim böyle bir akıcılık yok. Bataryası da çok iyiydi garip bir şekilde. Kamera olarak da Gcam'in güncel versiyonunu kullanıyordum. Ama çok BUG vardı ve benim için en önemli olan VOWİFİ özelliği Çalışmıyordu. Mecburen döndüm. Geçenlerde de cihaz benim orjinal yazılımını bile kabul etmiyordu. ve imei klonlanmıştı. telefoncuya imei işini hallettirdim ve xiaominin programından Sıfırdan yazılım attırdım. telefon suanlık kendine geldi gibi gozukuyor. Telefonu aldığımdan beri (2 sene oluyor belkide geçiyordur) yüklemediğim test etmediğim rom kalmadı. En sonunda dayanamadı telefon :D şimdi düz orjinal romdan devam ediyorum.

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Telegramda MIUI PORT ZILLA | LAVENDER ve REDMİ NOTE 7 UPDATES (endonezya bayrağı olan) gruplara üye olursan her gün rom paylaşıyorlar. Bulabilirsin. Ben en son 2 tane miui13 port olanlarından denedim böyle bir akıcılık yok. Bataryası da çok iyiydi garip bir şekilde. Kamera olarak da Gcam'in güncel versiyonunu kullanıyordum. Ama çok BUG vardı ve benim için en önemli olan VOWİFİ özelliği Çalışmıyordu. Mecburen döndüm. Geçenlerde de cihaz benim orjinal yazılımını bile kabul etmiyordu. ve imei klonlanmıştı. telefoncuya imei işini hallettirdim ve xiaominin programından Sıfırdan yazılım attırdım. telefon suanlık kendine geldi gibi gozukuyor. Telefonu aldığımdan beri (2 sene oluyor belkide geçiyordur) yüklemediğim test etmediğim rom kalmadı. En sonunda dayanamadı telefon :D şimdi düz orjinal romdan devam ediyorum.
hangi romu kurdun yada yazılımı attırdın söylede bizimki de kendine geldin.clap~~

Üst Alt