Rom Miui 13 Nasıl Kurarım

ysf_1910x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 11
Konular
12
Cihaz Redmi Note 11 4G IMEI atıldı Twrp yüklü mü bilmiyorum elimde bilgisayar var IMEI silinmeden miui 13 son sürümü kurmak istiyorum Şuan sürüm 12.5 Miui download üzerinden fastboot recovery vs var imei silinmeden nasıl kurarım

Terave

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
öğrenci
Konular
4
Hocam konu hakkında bir bilgi bulabildin mi

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Sattım kurtuldum tekrar redmi note 10 pro ya geri döndüm

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Cihaz Redmi Note 11 4G IMEI atıldı Twrp yüklü mü bilmiyorum elimde bilgisayar var IMEI silinmeden miui 13 son sürümü kurmak istiyorum Şuan sürüm 12.5 Miui download üzerinden fastboot recovery vs var imei silinmeden nasıl kurarım
Hocam bl kilidi açık ona bak bunu da cihazı açıp kapattığında üst tarafında kilit işareti açık bişi olcak varsa bootloader kilidi açıktır ve twrp yüklü olup olmadığını da cihazı kapatıp ses yükseltme ve güç tuşuna basarak öğrenebilirsin varsa twrp çıkar ztn yoksa da miui recovery e atar bunu da reboot sistem yaparak tekrar telefonu açabilisin bl kilidi kapalı ise cihazın modelinin işlemci türünü araştır eğer MTK işlemcili ise bir yazılim var onunla anında açabilisjn değilse süre verecektir onun dışında twrp yoksa yine bl açık olması lazım kontrol edin

ysf_1910x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 11
Konular
12
Hocam bl kilidi açık ona bak bunu da cihazı açıp kapattığında üst tarafında kilit işareti açık bişi olcak varsa bootloader kilidi açıktır ve twrp yüklü olup olmadığını da cihazı kapatıp ses yükseltme ve güç tuşuna basarak öğrenebilirsin varsa twrp çıkar ztn yoksa da miui recovery e atar bunu da reboot sistem yaparak tekrar telefonu açabilisin bl kilidi kapalı ise cihazın modelinin işlemci türünü araştır eğer MTK işlemcili ise bir yazılim var onunla anında açabilisjn değilse süre verecektir onun dışında twrp yoksa yine bl açık olması lazım kontrol edin
Bootloader açık hocam twrp yüklü değil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kimseye geçin demedim ki
Nasıl kurarım MIUI 13

Üst Alt