Rom Miui 13 mi max 3

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mega kotası sınırlı olduğu için aşağıdaki linke ekleme yaptım. Sevgiler.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Zip dosyası olduğu için direkt TWRP den flaşlayacağız, değilmi ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mega kotası sınırlı olduğu için aşağıdaki linke ekleme yaptım. Sevgiler.

Allah sizden razı olsun hocam, Allah ne muradınız varsa versin sayenizde deneyebileceğiz, Mega dan indirmek için çok uğraştım, beceremedim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Yükledim ve kurdum. Video' da gösterildiği gibi '' Stable'' değil, ''Beta'' sürüm. Doğrusu bir çok yönü ile inceledim, beğenmedim. Android 11 olan LineageOS 18.1 'e tekrar dönüş yaptım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yükledim ve kurdum. Video' da gösterildiği gibi '' Stable'' değil, ''Beta'' sürüm. Doğrusu bir çok yönü ile inceledim, beğenmedim. Android 11 olan LineageOS 18.1 'e tekrar dönüş yaptım.
Evet videodaki stable, Sayın mustafaozkan1414 hocamın özellikle benim ricam üzerine, EU Beta olanı upload etti ki Türkçe de olsun diye, kendisine tekrardan teşekkür ederim, ayrıca zaten Miui arayüzünü sevmeyen birisinin Miui13 arayüzünü yükleyip de, beğenmesi beklenemezdi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Sorun Miui arayüzünü sevip sevmemek de değil..Sistemde Miui ile Google arasında sıkışıp kalmak. Son kullanıcı adeta bir Kobay gibi kullanılmaya çalışılıyor, son kullanıcının mahremiyeti ve hakları dikkate bile alınmıyor. Biri kendi uygulamalarını, diğeride kendi uygulamalarını önplana çıkarmaya çalışıyor, Mi Cloud ve Google Drive örneğinde olduğu gibi. Diğer yandan Miui 13 sistem uygulamaları ve kullanıcı uygulamaları birlikte telefonun hafızasında en az 6.5 GB ve yukarısı yer kaplarken, LineageOS 18.1 4 GB kadar yer tutuyor. Lineage OS 18.1 Son Kullanıcı ve Mi Max 3 'ün teknik özelliklerine uyumluluk sağlama açısından daha iyi, daha güvenli ve daha hafif bir sistem olduğu için cezbediyor. Kısaca özetledim.

canerselcukkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
PsikolojikDanışman
Konular
7
Xiaomi' nin teknolojik sistem gelişmesi yanlış mı oluyor yani..?

Ben bu sorunu kavrayabilmek için Xiaomi Mi Max 3 telefonuma Miui 12.5 yükledim, eski sürümlere kıyasla çok daha hızlı, akıcı ve güzel çalıştı...
Hocam sevip hızından memnun kaldıysanız ne mutlu sizlere, buda zevkler renkler gibi kişiye göre değişebiliyor. İyi forumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun Miui arayüzünü sevip sevmemek de değil..Sistemde Miui ile Google arasında sıkışıp kalmak. Son kullanıcı adeta bir Kobay gibi kullanılmaya çalışılıyor, son kullanıcının mahremiyeti ve hakları dikkate bile alınmıyor. Biri kendi uygulamalarını, diğeride kendi uygulamalarını önplana çıkarmaya çalışıyor, Mi Cloud ve Google Drive örneğinde olduğu gibi. Diğer yandan Miui 13 sistem uygulamaları ve kullanıcı uygulamaları birlikte telefonun hafızasında en az 6.5 GB ve yukarısı yer kaplarken, LineageOS 18.1 4 GB kadar yer tutuyor. Lineage OS 18.1 Son Kullanıcı ve Mi Max 3 'ün teknik özelliklerine uyumluluk sağlama açısından daha iyi, daha güvenli ve daha hafif bir sistem olduğu için cezbediyor. Kısaca özetledim.
Hocam eu kullandınız mı ? Hız olarak çok memnunum eudan ama sizin yorumunuzu okuduktan sonra lineageos nasıldır merak ta ettim açıkçası. Eğer kıyaslama şansınız varsa iyi ve kötü yanlarını yazar mısınız? Hem de belki yüklemek isteyen arkadaşlar için bir rehber niteliğinde oluverir.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Eu kullandım. Diğer Miui sürümlerine kıyasla daha iyi, daha kararlı ve hızlı çalışıyor. Bu açıdan beğeniyorum. Ancak ben 4 yıllık Mi Max3 telefonumu ve gelişen işletim sistemlerini teknolojik ve bir çok açıdan değerlendirdiğimde Stabil Custom Romların root edilmiş telefonuma daha uygun olduğunu deneyerek tesbit ettim. Diğer yandan güvenlik konusunda çok titiz biriyim. Bu açıdan da modifiye edilmiş stabil custom romlar daha tatmin edici olabiliyorlar. Ben bir çok testten sonra LineageOS' da karar kıldım. Uzun zamandır ve halen android 11 olan LineageOS 18.1 sürümünü kullanıyorum. Çok memnunum. Miui sürümlerinide, diğer custom romları da sık sık test ediyorum, her defasında LineageOS' a dönüş yapma gerekliliğini duyuyorum. Test etmeden olmuyor, test ederek farkediyorsunuz. En iyi yol bu !
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu kullandım. Diğer Miui sürümlerine kıyasla daha iyi, daha kararlı ve hızlı çalışıyor. Bu açıdan beğeniyorum. Ancak ben 4 yıllık Mi Max3 telefonumu ve gelişen işletim sistemlerini teknolojik ve bir çok açıdan değerlendirdiğimde Stabil Custom Romların root edilmiş telefonuma daha uygun olduğunu deneyerek tesbit ettim. Diğer yandan güvenlik konusunda çok titiz biriyim. Bu açıdan da modifiye edilmiş stabil custom romlar daha tatmin edici olabiliyorlar. Ben bir çok testten sonra LineageOS' da karar kıldım. Uzun zamandır ve halen android 11 olan LineageOS 18.1 sürümünü kullanıyorum. Çok memnunum. Miui sürümlerinide, diğer custom romları da sık sık test ediyorum, her defasında LineageOS' a dönüş yapma gerekliliğini duyuyorum. Test etmeden olmuyor, test ederek farkediyorsunuz. En iyi yol bu !

Son düzenleme:

altundag09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Arkadaşlar selam mimax3 global kullanıcısiyim ve çok rom denedim size göre en stabil çalışan hangisi on son mi13 yükledim onuda kaldırdım şu an oneos 12.6 kullanıyorum ama stabil değil hangi romu önerirsiniz saygılarımla

Üst Alt