MIUI 13 MİUİ 13 Mi 10T Pro (Apollo) ÇİN Kararlı Rom (13.0.1.0) 28 ŞUBAT

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
Merhaba arkadaşlar bugün ( 28 şubat ) mi 10 t pro cihazım için stabil rom ararken miui downloader uygulamasında stock rom stabil kısmında çin miui 13 ü gördüm ve hemen geçiş yaptım ( tek sorun dilin ingilizce olması . Onun dışında kamera sorunu yoktur )

Stabil Çin stock rom miui 13 indirme linki :

Bilgisayarsız bootloader kilidini açmadan Romlar arası geçiş yapma taktiğim :

'Stabil romlar arası bilgisayarsız geçiş' İpucu - Stabil romlar arası bilgisayarsız geçiş

Taktik videosu :
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Miui downloader uygulamasını play storeden indirip ordan da kendi telefon modelinize uygun romları indirebilirsiniz

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Kamera sorunu nasıl yok hocam 108 mp olan lens çalışmıyor diye biliyorum bir çok telegram sayfasında muhabbet geçti?

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
Kamera sorunu nasıl yok hocam 108 mp olan lens çalışmıyor diye biliyorum bir çok telegram sayfasında muhabbet geçti?
Çok pardon . Ben normal kamera sanmıştım . Evet dediğiniz gibi 108 mp lens e geçince kamera kapandı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit : 108 mp kamera lens çalışmıyor . :(

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
denendı kamera sorunu devam edıyor konuyu guncelleyıp yada değiştirelim redmi k30s ultra ve mi 10t içindir bu rom global versıyona mıuı 13 gelesıye kadar kkamera sorunu duzelmez bılgınız olsun

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Çok pardon . Ben normal kamera sanmıştım . Evet dediğiniz gibi 108 mp lens e geçince kamera kapandı

Edit : 108 mp kamera lens çalışmıyor . :(
Estağfurullah hocam maksat arkadaşlar yanılmasın :) Globale MIUI 13 geldiğinde çalışır hale gelir artık

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
bu kamera yüzünden telefon satacak duruma geldim insan bu kadar mı duyarsız gelir bir telefonun en önemli özelliği ve yüksek puan alan kamerayı düzeltmemeleri büyük bir hantikap yok çin destekli değil ozaman ismini değiştirsin redmi olarak Hindistan da üretildiğini anlar ozaman almazdık telefonu mi serisini alır ona göre güncelemeler alırdı bizde rahat ederdik...

emr1240

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 10T
Konular
1
Arkadaşlar rom çok iyi Türkçe dil desteği var. Şuan kullanıyorum ve pil performans kabiliyeti çok çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

ismailkonuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
günlük beta 22.2.25 denicem bakalım belki onda kamera çalışır. mi 10t pro gibi bir telefon güncelle konusunda sıkıntı yaşamamalı. kenara atılacak bir model değil ki :)

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
Arkadaşlar rom çok iyi Türkçe dil desteği var. Şuan kullanıyorum ve pil performans kabiliyeti çok çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sen günlük beta kurmuşsun sanırım ben orjinal stabil çin miui 13 paylaşmışım ( Türkçe dil yok ) ve 108 mp kamera sorunlu . Global miui 13 gelmeyene kadar sorun çözülmez

bu kamera yüzünden telefon satacak duruma geldim insan bu kadar mı duyarsız gelir bir telefonun en önemli özelliği ve yüksek puan alan kamerayı düzeltmemeleri büyük bir hantikap yok çin destekli değil ozaman ismini değiştirsin redmi olarak Hindistan da üretildiğini anlar ozaman almazdık telefonu mi serisini alır ona göre güncelemeler alırdı bizde rahat ederdik...
Global miui 13 gelince sorun çözülür

Üst Alt