Soru Miui 13 kurulum sonrası

• Konbuyu başlatan Clas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K

Clas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
Mi a1
Konular
13
Bu sahah Miui 13 geldi ve kurdum endonezya rom var telefonumda ve Miui13 sonrası biraz kasmalar vs olmaya başladı telefon önceden daha seriydi sizce hard reset atsam faydası olur mu?

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Yedekleme Yapıp Fabrika Ayarlarına Dön.. Yapmayın Bir Süre Miu 13....
Şuan Bende Endonezya Rom Yüklü 12.5 Güncelleme Kapalı Durumda Ve 2 Gün Ekrandan Gitmedi Bugün Gitmiş Güncelleme Yapmadım Ve Yapmayacağım Bir Süre Yapanların Pişmanlığı Çok .

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Hocam bende redmi note 10 pro modeli endonezya toplu kurdum 13 ama dediğin gibi anlık böyle takılmalar Bi yavaşlık hissettiriyor 12.5 göre birazdan sürüm düşürme yapacağım anti kodum 3 sorun yaşamam umarım.

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
11 ultra kullanıyorum ota üzerinden güncelleme geldi telefonu sıfırlayıp öyle güncellemeyi yükledim güncelledikten sonra tekrar sıfırladım.Fastboot rom da çıkınca bugün fastboot modunda fastboot romu yükledim fastboot olarak kurulum yapınca daha stabil oluyor sanki bide öyle deneyin

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
11 ultra kullanıyorum ota üzerinden güncelleme geldi telefonu sıfırlayıp öyle güncellemeyi yükledim güncelledikten sonra tekrar sıfırladım.Fastboot rom da çıkınca bugün fastboot modunda fastboot romu yükledim fastboot olarak kurulum yapınca daha stabil oluyor sanki bide öyle deneyin
Hocam redmi note 10 pro fastboot ile kurulum yaptım zaten bende ama bi takılma söz konusu sürüm tam oturmamış sanırım oturana kadar 12.5 dönmek daha mantıklı geldi bana anti koduma baktım şimdi 3 olarak gözüküyor sürüm düşürme yapabilirim. İnş sorun yaşamam ilk defa sürüm düşürme yapıcağım :D

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Hocam redmi note 10 pro fastboot ile kurulum yaptım zaten bende ama bi takılma söz konusu sürüm tam oturmamış sanırım oturana kadar 12.5 dönmek daha mantıklı geldi bana anti koduma baktım şimdi 3 olarak gözüküyor sürüm düşürme yapabilirim. İnş sorun yaşamam ilk defa sürüm düşürme yapıcağım :D
Clear all seçeneği ni işaretledinizmi fastboot romu yuklerken

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Sürüm düşürme riskli yerinizde olsam yeni güncellemeyi beklerim
Anti kodum 3 sorun olacağını düşünmüyorum. daha önceki cihazımda redmi note 9 pro global versiyondan endonezya roomuna geçmiştim globaldaki sürüm daha yüksekti ındo ya göre bi problem yaşamamıştım.

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Anti kodum 3 sorun olacağını düşünmüyorum. daha önceki cihazımda redmi note 9 pro global versiyondan endonezya roomuna geçmiştim globaldaki sürüm daha yüksekti ındo ya göre bi problem yaşamamıştım.
Umarım sıkıntı olmaz dediğim gibi ben olsaydım güncellemeyi beklerdim

Üst Alt