MIUI 13 MIUI 13 hakkında bilgi

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
Root yaptım sıkıntı olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dosyaları bende göremedim a12 destekli twrp olmadığı için otg ile magisk yüklemiştim.

Bir de telegramda unoffical bi twrp vardı onu kullanın
Kısaca yükleme işlemini anlatma şansınız var mı genelde konulara bakarak yapıyordum ve daha bunla ilgili yok kısaca anlatırsanız başkalarına da yardımcı olmuş olursunuz

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Kısaca yükleme işlemini anlatma şansınız var mı genelde konulara bakarak yapıyordum ve daha bunla ilgili yok kısaca anlatırsanız başkalarına da yardımcı olmuş olursunuz
Eu stabil 12.5 vardı telefonda miui 13 olanı indirdim. Zipten çıkarttım, telefonu fastboot moduna alıp zipten çıkarttığım klasördeki update olan bat dosyasını çalıştırdım ve kuruldu. Root için telegramdan bulduğum twrp yi yükleyip magisk flaşladım.

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
Eu stabil 12.5 vardı telefonda miui 13 olanı indirdim. Zipten çıkarttım, telefonu fastboot moduna alıp zipten çıkarttığım klasördeki update olan bat dosyasını çalıştırdım ve kuruldu. Root için telegramdan bulduğum twrp yi yükleyip magisk flaşladım.
Sorun olmazsa twrp flaşlama kısmını analatabilir misiniz benim kurduklarim genelde otomatik oluyordu twrp buldum da kuruluma bilmediğim için girişmek istemedim

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Sorun olmazsa twrp flaşlama kısmını analatabilir misiniz benim kurduklarim genelde otomatik oluyordu twrp buldum da kuruluma bilmediğim için girişmek istemedim
İmg dosyası olarak varsa elinizde önce telefonu fastboot moduna alın dosyanın olduğu yere shift ile sağ tıklayıp komut sayfasını açın. Windows 10 ise powershell yazar. Sonrasında şu komutu girerseniz twrp kurulur. "fastboot flash recovery dosyaadı.img". Kurulduktan sonra fastboot reboot komutunu yazıp ses açma tuşuna basılı tutarsanız twrp açılması lazım.

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
İmg dosyası olarak varsa elinizde önce telefonu fastboot moduna alın dosyanın olduğu yere shift ile sağ tıklayıp komut sayfasını açın. Windows 10 ise powershell yazar. Sonrasında şu komutu girerseniz twrp kurulur. "fastboot flash recovery dosyaadı.img". Kurulduktan sonra fastboot reboot komutunu yazıp ses açma tuşuna basılı tutarsanız twrp açılması lazım.
Çok teşekkür deneyeceğim rootsuz olmuyor alışmışız bir kere eksik bişey var gibi hissediyor insan :)

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
selamlar eu romda o alttaki google arama çubuğunu kaldıramıyorum nasıl kalkar bi fikri olan var mı yardımcı olabilir misiniz

Bos42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
İyi günler poco x3 pro MIUI 13 yüklendikten sonra android TV bağlan almıyorum ekran yansıtma olmuyor yaşayan yada çözen varmı ?

omerSen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
selamlar eu romda o alttaki google arama çubuğunu kaldıramıyorum nasıl kalkar bi fikri olan var mı yardımcı olabilir misiniz
Ana ekran - ana ekranda arama çubuğu kapatırsanız düzelir.

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Hocam bu twrp nin linki var mıdır?

Üst Alt