Soru MIUI 13 Güncelledikten Sonra Brick

MrHector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
MIUI 13 GÜNCELLEDİKTEN SONRA BRICK

Başlıkta da olduğu gibi telefon brick oldu. (Teşekkürler Xiaomi)
Şimdi brick olan telefonu kurtarıyorum onda sıkıntı yok fakat tekrardan miui 13 yüklediğimde yine açılıp kapanıyor. MIUI 13 hiç mi olmuyor yoksa ben brick olan telefonu kurtaramıyor muyum ? Bu arada Turkey olan romu Global ile değiştim o yüzden de olmuş olabilir mi ? Teşekkür ederim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
MIUI 13 GÜNCELLEDİKTEN SONRA BRICK

Başlıkta da olduğu gibi telefon brick oldu. (Teşekkürler Xiaomi)
Şimdi brick olan telefonu kurtarıyorum onda sıkıntı yok fakat tekrardan miui 13 yüklediğimde yine açılıp kapanıyor. MIUI 13 hiç mi olmuyor yoksa ben brick olan telefonu kurtaramıyor muyum ? Bu arada Turkey olan romu Global ile değiştim o yüzden de olmuş olabilir mi ? Teşekkür ederim
cihaza imei işlemi yapıldıysa miui 13 e güncellerseniz cihaz brick olacaktır

MrHector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Cihaza imei işlemi yapıldı ve brick oldu. Peki miui 13 kullanma şansım yok mu ? Fastboottan global sürümünü flashlayarak

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Cihaza imei işlemi yapıldı ve brick oldu. Peki miui 13 kullanma şansım yok mu ? Fastboottan global sürümünü flashlayarak
var hocam da brick olan cihaza rom yükleyerek düzeltilebilir mi bilmiyorum global romu indirin tgz olarak klasöre cıkarın içindeki image klasörüne bu dosyayla degiştirin çalısacagını düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

işlemlerde sorun cıkarsa özelden yazabilirsiniz online olarak teamwiewerden baglanıp elimden geleni yaparım

MrHector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
var hocam da brick olan cihaza rom yükleyerek düzeltilebilir mi bilmiyorum global romu indirin tgz olarak klasöre cıkarın içindeki image klasörüne bu dosyayla degiştirin çalısacagını düşünüyorum

işlemlerde sorun cıkarsa özelden yazabilirsiniz online olarak teamwiewerden baglanıp elimden geleni yaparım
Teşekkür ederim hocam şuan miui 12 yüklüyorum telefon artık açılsın diye brickten kurtardığım gibi dediğiniz şekilde 13'ü yüklemeye çalışacağım bakalım tekrar brick olacak mı.

Ne yazık ki bu hatayı aldım sizin dosyaya geldiği zaman

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-02-11 232132.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-11 232132.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Teşekkür ederim hocam şuan miui 12 yüklüyorum telefon artık açılsın diye brickten kurtardığım gibi dediğiniz şekilde 13'ü yüklemeye çalışacağım bakalım tekrar brick olacak mı.

Ne yazık ki bu hatayı aldım sizin dosyaya geldiği zaman
hocam forumda konusu vardı crc hatasını düzeltme ile alakalı kod satırını silince hata gidiyordu araştırıp bulabilirsiniz

MrHector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
hocam forumda konusu vardı crc hatasını düzeltme ile alakalı kod satırını silince hata gidiyordu araştırıp bulabilirsiniz
Yok hocam bu imei repair yapıldı diye böyle dedi muhtemelen md1imgden kaynaklı bir hata o kod satırı bende yok çünkü. Şuan global 12.5 md1img'sini atıp deneyeceğim bakalım olacak mı

Yok hocam bu imei repair yapıldı diye böyle dedi muhtemelen md1imgden kaynaklı bir hata o kod satırı bende yok çünkü. Şuan global 12.5 md1img'sini atıp deneyeceğim bakalım olacak mı
Tamamdır bu şekilde çözdüm. Konu çözülmüştür yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Tamamdır bu şekilde çözdüm. Konu çözülmüştür yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
IMEI Uçmuş tabiki her ikisi de

Son düzenleme:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26

IMEI Uçmuş tabiki her ikisi de
uçacagını tahmin ediyordum o yüzden devam edilir mi diye düşünmüştüm devam edildi ama sebeke gitti tabiki

Üst Alt