Sohbet Miui 13 A12 için Always on Display

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Redmi Note 9 serisinde Ghost screen Görülmedi Demişsiniz Hocam Ghost Screen Fazlasıyla Var Belki Forumda Konusu Olmayabilir Fakat Gerçekte Tianma Panel Kullanan Tüm Note 9 Serisinde Ghost Screen Yüze Çıktı çıkmadıysa da Çıkacaktır Bundan Kaçış yok. Huaxing Panel ise Sizde Sorun Yok İstediğiniz Modülü Kurabilirsiniz. Hocamız Size Bunun Sizin Cihazınız İçin Sağlıklı Olmadığını dile Getirmiş Hayır Sakın Kurmayın Gibi cümleler kullanmamış. Global Romda Zaten herşey kısıtlı Custom Romları O yüzden Kuruyoruz Öyle Değil mi ? Eu Rom Her Özelliği ekliyor Super Wallpaper vb gibi Bu sizin cihazınıza Özel bir durum değil Eu rom tüm modellere kurup öyle Rom yapıyor zaten. Siz Kullanıyorsunuz Kasma Donma Yok Bu sizin Tercihiniz Tabi. Sadece Cihazı Yorarsınız Onu Anlatdık. Anlayışınız için Teşekkür Ederim.

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Redmi Note 9 serisinde Ghost screen Görülmedi Demişsiniz Hocam Ghost Screen Fazlasıyla Var Belki Forumda Konusu Olmayabilir Fakat Gerçekte Tianma Panel Kullanan Tüm Note 9 Serisinde Ghost Screen Yüze Çıktı çıkmadıysa da Çıkacaktır Bundan Kaçış yok. Huaxing Panel ise Sizde Sorun Yok İstediğiniz Modülü Kurabilirsiniz. Hocamız Size Bunun Sizin Cihazınız İçin Sağlıklı Olmadığını dile Getirmiş Hayır Sakın Kurmayın Gibi cümleler kullanmamış. Global Romda Zaten herşey kısıtlı Custom Romları O yüzden Kuruyoruz Öyle Değil mi ? Eu Rom Her Özelliği ekliyor Super Wallpaper vb gibi Bu sizin cihazınıza Özel bir durum değil Eu rom tüm modellere kurup öyle Rom yapıyor zaten. Siz Kullanıyorsunuz Kasma Donma Yok Bu sizin Tercihiniz Tabi. Sadece Cihazı Yorarsınız Onu Anlatdık. Anlayışınız için Teşekkür Ederim.
Arkadaş ilk attığı yorumu düzenleyip değiştirmiş o yüzden o cümleleri kurdum. İlk yorumda AOD desteklemiyorsa asla kullanılmayacağını böyle bir modun olmadığını savundu. Ama insanlar nasıl bir hâl aldıysa attığı yorumu değiştirme gereğinde bulunmuş demek ki kendi yazdığının yanlış oldugunu anlamış. :D Bu modulleri kullananlar daha üst düzey telefonlar alamadığı için kullanıyor. Ekranı AOD magisk modülü ile sürekli açık olarak kullanmıyoruz arkadaş bunun mantığıma varamadı. Bu AOD modülü ile 10-15 sn ayarına alıp kullanıyoruz. Yani şarjı %1 etkileyip ghost screen sorunu yapmıyor. EK OLARAK. tüm note 9 vs serisinde ghost screen yüze çıktı diyip yine yanlış bilgi veriyorsunuz ben ve arkadaşlarım 3 senedir amoled modları kuruyoruz bir gram sorun ç8kma AOD olsun Superwallpaper olsun. Dediğim gibi bu sadece ekranla alakalı değil snapdragon 720g buna uygun güçte. Eger sorun olacak olsa google playde kaldırılması gereken 100 tane AOD uygulaması olurdu :D

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Arkadaş ilk attığı yorumu düzenleyip değiştirmiş o yüzden o cümleleri kurdum. İlk yorumda AOD desteklemiyorsa asla kullanılmayacağını böyle bir modun olmadığını savundu. Ama insanlar nasıl bir hâl aldıysa attığı yorumu değiştirme gereğinde bulunmuş demek ki kendi yazdığının yanlış oldugunu anlamış. :D Bu modulleri kullananlar daha üst düzey telefonlar alamadığı için kullanıyor. Ekranı AOD magisk modülü ile sürekli açık olarak kullanmıyoruz arkadaş bunun mantığıma varamadı. Bu AOD modülü ile 10-15 sn ayarına alıp kullanıyoruz. Yani şarjı %1 etkileyip ghost screen sorunu yapmıyor. EK OLARAK. tüm note 9 vs serisinde ghost screen yüze çıktı diyip yine yanlış bilgi veriyorsunuz ben ve arkadaşlarım 3 senedir amoled modları kuruyoruz bir gram sorun ç8kma AOD olsun Superwallpaper olsun. Dediğim gibi bu sadece ekranla alakalı değil snapdragon 720g buna uygun güçte. Eger sorun olacak olsa google playde kaldırılması gereken 100 tane AOD uygulaması olurdu :D
Attığım ikinci mesajı düzenledim, fazla sert çıkıştığimi düşünüp bazı cümleleri çıkardım. İlk mesajda düzenleme yapmadım, hatta ben mi yanlış hatırlıyorum diye düzenleme geçmişine baktım ki düzenleme gecmisi de yoktu mesajda, dediğim şey hala aynı şekilde yazıyor, Element uyduruyorsunuz.

İkinci mesajda böyle bir mod olmadığını söyledim onda da zaten bir silme işlemi yapmadım, hala aynı şekilde yazıyor. Orada evet yanlış bir cümle kurdum, olayın harareti ve sizin laubali tavırlarınız nedeniyle gelişi güzel yazdim. Evet elbet birileri bunun modunu yapmış olabilir doğru, ancak savunduğum şey cihazınız için bunun sağlıklı olmamasıydı. Hala aynı fikirdeyim, amacım ne sizi kötülemek ne de sizinle tartışmak sadece bundan bir iki ay sonra "ekranında ghost screen oldu" diye konu acmamaniz için gerekli tavsiyede bulunmak. Bu duruma düşmenizi istememem. İlla kullanmak istiyorsanız ilk mesajıma "olsun eğer böyle bir mod varsa ben yine de kullanmak istiyorum" demeniz uygun olurdu, laubali tavırlarınız değil. Tartışmanın temeli de zaten sizin bu tavırlarınız, ilk yorumumda yapmam gereken önermeyi yaptım ve siz saçma bir tepki verdiniz.

Burada herhangi bir ego savaşı vermiyorum. Yazdığım yorumu yanlış diye silmem özür diler geçerim, ikinci yorumu da düzenlemiştim ancak "öyle bir mod yok" kısmında hiçbir değişiklik yapmadım üç düzenleme geçmişinde de değişen tek şey ikinci yorumun ilk paragrafında biraz fazla sert çıkıştığimi hissedip, olayın saçma bir tartışmaya dönüşmemesi için duzenlememdi. Onun dışında herhangi bir düzenleme yapmadım, ha inanmıyorsanız tek tek düzenleme geçmişini de atarım; gelip burada ben dedikten sonra yine düzenledi demeyin diye.

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Attığım ikinci mesajı düzenledim, fazla sert çıkıştığimi düşünüp bazı cümleleri çıkardım. İlk mesajda düzenleme yapmadım, hatta ben mi yanlış hatırlıyorum diye düzenleme geçmişine baktım ki düzenleme gecmisi de yoktu mesajda, dediğim şey hala aynı şekilde yazıyor, Element uyduruyorsunuz.

İkinci mesajda böyle bir mod olmadığını söyledim onda da zaten bir silme işlemi yapmadım, hala aynı şekilde yazıyor. Orada evet yanlış bir cümle kurdum, olayın harareti ve sizin laubali tavırlarınız nedeniyle gelişi güzel yazdim. Evet elbet birileri bunun modunu yapmış olabilir doğru, ancak savunduğum şey cihazınız için bunun sağlıklı olmamasıydı. Hala aynı fikirdeyim, amacım ne sizi kötülemek ne de sizinle tartışmak sadece bundan bir iki ay sonra "ekranında ghost screen oldu" diye konu acmamaniz için gerekli tavsiyede bulunmak. Bu duruma düşmenizi istememem. İlla kullanmak istiyorsanız ilk mesajıma "olsun eğer böyle bir mod varsa ben yine de kullanmak istiyorum" demeniz uygun olurdu, laubali tavırlarınız değil. Tartışmanın temeli de zaten sizin bu tavırlarınız, ilk yorumumda yapmam gereken önermeyi yaptım ve siz saçma bir tepki verdiniz.

Burada herhangi bir ego savaşı vermiyorum. Yazdığım yorumu yanlış diye silmem özür diler geçerim, ikinci yorumu da düzenlemiştim ancak "öyle bir mod yok" kısmında hiçbir değişiklik yapmadım üç düzenleme geçmişinde de değişen tek şey ikinci yorumun ilk paragrafında biraz fazla sert çıkıştığimi hissedip, olayın saçma bir tartışmaya dönüşmemesi için duzenlememdi. Onun dışında herhangi bir düzenleme yapmadım, ha inanmıyorsanız tek tek düzenleme geçmişini de atarım; gelip burada ben dedikten sonra yine düzenledi demeyin diye.
Önce yazdıklarımı oku miui 12 ve 12.5 da zaten kullandık ve dünya genelinde daha büyük yabancı forumlarda 50binler kullandı. Ghost screen olma sebebi grafik biriminden kaynaklı ekrandan değil yabancı forumlarda açıklayan büyük üstadlara göre. Always on display sadece amoledde desteklenme sebebi şarjın çok gitmemesi fazla etkilememesi siyah pigmentleri göstermediği için. Biz de şarj gitmesin diye 10sn modunda kullanıyoruz umarım artık anlayabilirsin bunu ve sadece amoled destekler boyle bir mod yok yerine miui 13 için şuan bu mod çıkmadı diyebilirsin. Konudaki soru belli "miui 13 için aod mod çıkarsa haber verirseniz sevinirim" Alakasız yorumlar yapmaya devam ediyorsunuz. İlk yorumlara bakarsan arkadaşımız sizin paneliniz için biraz fazla şarj tüketecektir yani evet çünkü siyah pigmentleri de gösterecek ekran. Bunun ekrana bir zararı yok emin ol. Google playde yüzlerce uygulama var ve bunu milyonlar kullanıyor. Xiaomi özel bir şey kullanmıyor kendileri bunu sisteme entegre ediyor. Zaten telefon desteklemiyorsa google play store uygulamayı göstermiyor. Yani AOD sadece ekranla alakalı bir şey değil telefonun grafik birimiyle alakalı bir şey en çok. Hiçnkimse zaten bunu çalıştırmadığını söylemiyor sadece amoled ekran için destek veriliyor ama biz onu baştada belirttiğim gibi 10-15 sn modlarda kullanıyoruz. Ekrana tıklıyorsun bir tane, AOD açılıyor bildirimlerine bakıyorsun animasyona bakıyorsun keyfine bakıyorsun 15 sn sonra kapanıyor. Ghost screen oyun oynarken bile olabilir. Konuyu gereksiz uzatmayın.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Önce yazdıklarımı oku miui 12 ve 12.5 da zaten kullandık ve dünya genelinde daha büyük yabancı forumlarda 50binler kullandı. Ghost screen olma sebebi grafik biriminden kaynaklı ekrandan değil yabancı forumlarda açıklayan büyük üstadlara göre. Always on display sadece amoledde desteklenme sebebi şarjın çok gitmemesi fazla etkilememesi siyah pigmentleri göstermediği için. Biz de şarj gitmesin diye 10sn modunda kullanıyoruz umarım artık anlayabilirsin bunu ve sadece amoled destekler boyle bir mod yok yerine miui 13 için şuan bu mod çıkmadı diyebilirsin. Konudaki soru belli "miui 13 için aod mod çıkarsa haber verirseniz sevinirim" Alakasız yorumlar yapmaya devam ediyorsunuz. İlk yorumlara bakarsan arkadaşımız sizin paneliniz için biraz fazla şarj tüketecektir yani evet çünkü siyah pigmentleri de gösterecek ekran. Bunun ekrana bir zararı yok emin ol. Google playde yüzlerce uygulama var ve bunu milyonlar kullanıyor. Xiaomi özel bir şey kullanmıyor kendileri bunu sisteme entegre ediyor. Zaten telefon desteklemiyorsa google play store uygulamayı göstermiyor. Yani AOD sadece ekranla alakalı bir şey değil telefonun grafik birimiyle alakalı bir şey en çok. Ghost screen oyun oynarken bile olabilir. Konuyu gereksiz uzatmayın.
Tamam siz haklısınız, güle güle kullanın AOD özelliğini. Yeter ki kullanım deneyiminiz iyileşsin. İyi forumlar.

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Tamam siz haklısınız, güle güle kullanın AOD özelliğini. Yeter ki kullanım deneyiminiz iyileşsin. İyi forumlar.
Biraz önce zaten ilk başta değiştirdiğiniz mesajlarla ve verdiğiniz bu üstü kapalı mesajla gereken yere ve buradan raporladık. Burası magisk bölümü ve burada hangi modun olup olmadığını bile araştırmadan gelip yeni açtığım hesapla burada her şeyden çok anlıyor gibi konustunuz iki kişi. Gereken kişiler zaten mesaj düzenlemenizi yazdıklarınıza bakıp gerekeni yaparlar. Bu siteye bu yazdıklarınız bile zarar çünkü burada insanlar markaların düşük telefona sunmadıklarını yaratmak için modlar yapıyorlar bir emek var. Yazdıklarınız bu emeklere o insanlara ve bu siteye birer hakarettir. Hadi iyi günler

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Biraz önce zaten değiştirdiğiniz mesajlarla ve verdiğiniz bu üstü kapalı mesajla gereken yere ve buradan raporladık. Burası magisk bölümü ve burada hangi modun olup olmadığını bile araştırmadan gelip yeni açtığım hesapla burada her şeyden çok anlıyor gibi konustunuz iki kişi. Gereken kişiler zaten mesaj düzenlemenizi yazdıklarınıza bakıp gerekeni yaparlar. Bu siteye bu yazdıklarınız bile zarar çünkü burada insanlar markaların düşük telefona sunmadıklarını yaratmak için modlar yapıyorlar bir emek var. Yazdıklarınız bu emeklere o insanlara ve bu siteye birer hakarettir. Hadi iyi günler
İstediğiniz yere istediğiniz raporu iletebilirsiniz hiç önemli değil en azından konuşmayı bilen insanlarla muhatap olurum. Konuyu kapatmaya çalıştıkça tartışmayı büyütmeye çaba gösteriyorsunuz. Benim sizin aksinize burada bir sorumluluğum var ve sizinle sizin üslup seviyenizde tartışmak gibi bir lüksüm yok. Cihazınızla ve kullanabildiğiniz tüm o güzel özellikler ile size iyi eğlenceler diliyorum. Umarım hiç sorun yaşamazsınız.

İsterseniz tüm mesaj düzenleme geçmişimi buraya atabilirim. "haddinizi bilin" yazdığım mesajı sildim sadece. O da ağır bir itham olduğunu düşündüğüm için. Onun dışında bahsettiğiniz hiçbir ifadeyi silmedim mesajlarımdan.

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
İstediğiniz yere istediğiniz raporu iletebilirsiniz hiç önemli değil en azından konuşmayı bilen insanlarla muhatap olurum. Konuyu kapatmaya çalıştıkça tartışmayı büyütmeye çaba gösteriyorsunuz. Benim sizin aksinize burada bir sorumluluğum var ve sizinle sizin üslup seviyenizde tartışmak gibi bir lüksüm yok. Cihazınızla ve kullanabildiğiniz tüm o güzel özellikler ile size iyi eğlenceler diliyorum. Umarım hiç sorun yaşamazsınız.

İsterseniz tüm mesaj düzenleme geçmişimi buraya atabilirim. "haddinizi bilin" yazdığım mesajı sildim sadece. O da ağır bir itham olduğunu düşündüğüm için. Onun dışında bahsettiğiniz hiçbir ifadeyi silmedim mesajlarımdan.
Dostum seninle uğraşamam mod hazırlıyorum düzenliyorum. Yazma bir daha bu konuya olur mu?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Arkadaş dikkat çekmeye çalışıyor belli ki... Çekmiş de tebrikler clap~~

Benim bir Şahin var çift egzoz ve spoyler taktım, kırmızıya da boyadım ferrari oldu.

Ferrari gibi değil, ferrari öyle olmaz, o araba şahin diyeni de yönetime şikayet ederim ona göre! Ben taktım o spoyleri, egzozu, ben boyadım oldu.

Uğraşamam sizle şimdi de vites topuzunu değiştireceğim rolls royce olacak benim Şahin :D

Yahu arkadaş sana modla yapamazsın dememişler ki. Yapılırsa cihaz zarar görebilir diye uyarıda bulunmuşlar, örnek de vermişler. Al benim şahini ferrari gibi kullan. Çık otoyola 250km hızla girdiğin ilk virajda takla atarsın.

O spoyleri takınca Şahin ferrari olmuyorsa, kilit ekranında siyah zemine yazı ekleyince de AOD olmuyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt