Soru Miui 12'deki En Stabil Rom

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Miui 12'de sizce en stabil çalışan beta rom hangisiydi?

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
Revos stabil akıcı bana göre tabiki

Oyla:

Fatihh0634

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Miwifi Portable
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, telefonum mi 8 se, geçenlerde güncelleme yaptım, ahize sesinde azalma oldu sanki, ufak tefek kasılmalar var ama önemsiz, esas sorunum bluetooth kulaklığım da sol taraf çalışmıyor sağ taraf çalışıyor. Başka telefonda denedim sorunsuz çalışıyor. Bir de kulaklık ile konuşurken dışarının sesini çok aliyormus karşı taraf duyamiyor nerdeyse. Bu konularda önerisi olan, yardımcı olabilecek birisi varsa memnun olurum.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar merhaba, telefonum mi 8 se, geçenlerde güncelleme yaptım, ahize sesinde azalma oldu sanki, ufak tefek kasılmalar var ama önemsiz, esas sorunum bluetooth kulaklığım da sol taraf çalışmıyor sağ taraf çalışıyor. Başka telefonda denedim sorunsuz çalışıyor. Bir de kulaklık ile konuşurken dışarının sesini çok aliyormus karşı taraf duyamiyor nerdeyse. Bu konularda önerisi olan, yardımcı olabilecek birisi varsa memnun olurum.
Sağ taraf ile sol taraf birbirinden ayrı ise hocam kapatıp birlikte açın eğer ki bağımsız değil ise kulaklığı sıfırlayın (modelini ve markasını yazarsanız daha kolay yardımcı oluruz) ikinci sorun ise yapacak bir şey yok hocam o kulaklığın bir özelliği benim kulaklığım da öyle kapalı ortamda çok net gidiyor sesim ama açık alana çıkınca karşı taraf dışarıdaki her sesi duyuyor.

Oyla:

Fatihh0634

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Miwifi Portable
Konular
1
Sağ - sol kabloyla bağlı, markası anker soundcore spirit, kulaklıkta daha önceden yoktu o yüzden sordum, bunlarda gürültü engelleme özelliği var sözde. Neyse hayırlısı bakalım.

Oyla:

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Mi8 android 11 twrp linki varmi sizde? Varsa lütfen paylaşın
android 11 için twrp var ama android 10 tek tuşla twrp yükleme aracı ile fastboot ekranından yükleyebilirsin. 2 kere yükledim sorun yaşamadım.

Oyla:

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Oyla:

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Kararlı romlardan pek memnun olduklarını dile getirmediler arkadaşlar. Ben miui 12'de 2 farklı beta kullamdım. 20.5.28'de kasma donma şarj hiçbir sorun yaşamadım.
Son eu stabile kadar eu betaları savunurdum benle beraber çok kişi de savunurdu.
Ama 12.0.6.0 ile fikrim tamamen değişti

Oyla:
Üst Alt