Soru Miui 12'deki En Stabil Rom

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Miui 12'de sizce en stabil çalışan beta rom hangisiydi?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Beta rom yeterli stabiliteye sahip olmaz global stabil yada eu stabil deneyebilirsiniz.

Oyla:

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kararlı romlardan pek memnun olduklarını dile getirmediler arkadaşlar. Ben miui 12'de 2 farklı beta kullamdım. 20.5.28'de kasma donma şarj hiçbir sorun yaşamadım.

Oyla:

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
3 ay kadar miroom beta kullandım, çagrıya uyanırken zil sesinde yavaşlama/kasma oluyordu ondan hariç bir sorun yaşamadım. denemedim demeyim diye 1 hafta önce pixel rom android 11 kurdum pixel rom kullanmaya başlayınca kafamda miui akıcılığı 2. sıraya düştü(Bu arada pixel exp plus, masik, revos hepsini denedim.) şahsi fikrim denediğim en kötü rom eu stabil sonra eu beta geliyor ahize sesi düşüklüğü, bluetooth bağlantı sorunu(kulaklık, araç, akıllı saat), aramalarda ses gelmemesi vs. gibi sorunlar yaşadım. akıcılık, sadelik ve android 11 arayüzü nedeniyle bir süre 11 deyim.(bütün romlar temiz kurum ile yüklendi.)

Oyla:

gunes59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güneş
Cihazım
Mi8, mi6
Meslek
Elektronik
Konular
14
3 ay kadar miroom beta kullandım, çagrıya uyanırken zil sesinde yavaşlama/kasma oluyordu ondan hariç bir sorun yaşamadım. denemedim demeyim diye 1 hafta önce pixel rom android 11 kurdum pixel rom kullanmaya başlayınca kafamda miui akıcılığı 2. sıraya düştü(Bu arada pixel exp plus, masik, revos hepsini denedim.) şahsi fikrim denediğim en kötü rom eu stabil sonra eu beta geliyor ahize sesi düşüklüğü, bluetooth bağlantı sorunu(kulaklık, araç, akıllı saat), aramalarda ses gelmemesi vs. gibi sorunlar yaşadım. akıcılık, sadelik ve android 11 arayüzü nedeniyle bir süre 11 deyim.(bütün romlar temiz kurum ile yüklendi.)
Pixel android 11 romun linki var mıdır acaba hocam. Paylaşır mısınız?

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Eu beta son surumden downgrade yapinca bir sorun olusur mu acaba
4 wipe yaparsanız sorun olmaz. Romu flaşladıktan sonra Android 11 uyumlu TWRP yüklemeyi unutmayın. Yoksa romu yükledikten sonra TWRP'ye giremezsiniz.

Oyla:

Onurakdmr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
3
Kararlı romlardan pek memnun olduklarını dile getirmediler arkadaşlar. Ben miui 12'de 2 farklı beta kullamdım. 20.5.28'de kasma donma şarj hiçbir sorun yaşamadım.
Beta nasıl gecebiliriz mi note 10 pro telefon

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
4 wipe yaparsanız sorun olmaz. Romu flaşladıktan sonra Android 11 uyumlu TWRP yüklemeyi unutmayın. Yoksa romu yükledikten sonra TWRP'ye giremezsiniz.
Teşekkürler. Miui de en cok kullandığım özellik telefon ses kaydı. Bunu nasıl yapabiliriz pixelromda ?

Oyla:
Üst Alt