Soru Miui 12

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Tamam kullandığımız cihaz ( mi 8 se) global ürün değil resmi sitelerde miui 12 alacak cihazlar arasında da yok iyi de çinde kullanılan cihazlar için de mi aynı durum geçerli yoksa sadece bizde mi bu sıkıntı

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Note 8Pro alırsan mi 8se yi çok özlersin hocam. Bizzat tecrübe ile yazıyorum
Sürekli aklimda aslinda note 8 pro. Elimde mi 8 64Gb var ancam aklimin bi köşesi halen onda :)) simdi sen boyle soyleyince aklima süphe düstü. Biraz acarmisin rica etsem? Neden memnun degilsin.

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Sürekli aklimda aslinda note 8 pro. Elimde mi 8 64Gb var ancam aklimin bi köşesi halen onda :)) simdi sen boyle soyleyince aklima süphe düstü. Biraz acarmisin rica etsem? Neden memnun degilsin.
Hocam kısacası note 8 pro alırsan twrp room gibi işleri unut cihazı global yazılım ile kullanmalısın. Ayrıca ekran ips amoled ekrandan ips ekrana geçersen telefondan resmen soğuyorsun. Kamera başarılı gibi görünse de çok başarılı değil. aynı zamanda mtk işlemci den uzak durmakta fayda var. Mi 8 var diyorsun daha ne olsun

Oyla:

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Hocam kısacası note 8 pro alırsan twrp room gibi işleri unut cihazı global yazılım ile kullanmalısın. Ayrıca ekran ips amoled ekrandan ips ekrana geçersen telefondan resmen soğuyorsun. Kamera başarılı gibi görünse de çok başarılı değil. aynı zamanda mtk işlemci den uzak durmakta fayda var. Mi 8 var diyorsun daha ne olsun
Mtk işlemcilerin sabikali gecmislerini iyi bilirim ancak bu g90t işlemciden herkes oyun performansindan ovgüyle bahsederken antutu ve geekbench puanlarida kendi rakiplerine fark atiyordu. Ben en cok oyun icin istiyordum ama batarya performansi konusunda elbetteki endiselerim var. Kullanici olarak tabikide sen daha iyi bilirsin.

Oyla:
Üst Alt