Yardım MİUİ 12 Youtube Pencere İçinde Pencere Çalışmama Sorunu

Er.Day

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergün
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 12.0.3
Telefon Modeli
XİAOMİ Mİ 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi Mi 9t cihazını kullanıyorum. Miui 11 den miui 12.0.3 sürümüne geçtim. Miui 11 de youtube vanced kullanıyordum ve ana menüye döndüğümde sağ alt köşede video hala oynamaya devam ediyordu (pencere içinde pencere özelliği). Ama miui 12.0.3 youtube vanced da ana menüye döndüğümde ses geliyor ama video yok. Bu sorunu başka yaşayan var mı ? Youtube üzerinden pencere içinde pencere özelliğide açık. Örnek resmi koyuyorum bakarsınız.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emregms78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
6
Eğer sanal tuşlar kapalı ve tam ekran hareketlerini kullanıyorsanız bu problem oluyor. Video esnasında yukarıdan bildirim panelini çekip ayarlara tıklarsanız küçük ekran geliyor. Veya geri geri giderek ana menüye döndüğünüzde de açılıyor. Bunlar işe yaramazsa bilemiyorum.

Oyla:

ktaskaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Aynı sorun bende de mevcut hocam.

Eğer sanal tuşlar kapalı ve tam ekran hareketlerini kullanıyorsanız bu problem oluyor. Video esnasında yukarıdan bildirim panelini çekip ayarlara tıklarsanız küçük ekran geliyor. Veya geri geri giderek ana menüye döndüğünüzde de açılıyor. Bunlar işe yaramazsa bilemiyorum.

Emre hocamın dediği gibi tam ekran görünümü kapatınca pencere içinde pencere özelliği aktif oluyor. Tam ekran sevdanız yoksa tuşlar seçeneğine geçerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

Oyla:

Muhammet Akyüz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi redmi No
Konular
0
Xiaomi Mi 9t cihazını kullanıyorum. Miui 11 den miui 12.0.3 sürümüne geçtim. Miui 11 de youtube vanced kullanıyordum ve ana menüye döndüğümde sağ alt köşede video hala oynamaya devam ediyordu (pencere içinde pencere özelliği). Ama miui 12.0.3 youtube vanced da ana menüye döndüğümde ses geliyor ama video yok. Bu sorunu başka yaşayan var mı ? Youtube üzerinden pencere içinde pencere özelliğide açık. Örnek resmi koyuyorum bakarsınız.
Tam ekran daiken

Oyla:
Üst Alt