Mod Miui 12 Viper kurma rehberi

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Bu şekilde masik premium romuna kuramadım, internette gördüğüm apk yöntemleri ya da audio modification libary modülü ile yüklemeye çalıştığım zaman viper4 sürücü hatası vermiyor ama bu sefer de neon kapalı durum normal değil diyor gene çalışmıyor, şimdilik dolby kurdum uygulamada değişiklik yapıldığında sürekli kapansa da çalışıyor bilginize

cihanmpower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cihan
Cihazım
Mi 10t
Meslek
Babayım
Konular
10
mi note 10 miui 12 yapabilen varsa yazsın da biz de bakalım

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ben adımları tek tek uyguladım ama olmadı.menüye viper apk yüklenmedi.cihaz rootlu mi 10 pro miui12 eu rom yüklü

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Merhaba Dostlar. Masik 12 Premium romu kurdum ve memnun kaldım açıkçası. Viper ve Dolby kurmaya çalıştım ancak önceki romlarda çalışanlar bunda çalışmadı. Sonunda yükleme yapmayı başardım. Eğer kurup kullanmak isteyen olursa aşağıdaki şekilde kurup sorunsuz halde kullanabilir.

Not: Öncelikle belirtmek isterim, burada yapacağınız işlemler sizin sorumluluğunuzda olup, şahsım ve forum sorumlu tutulamaz. Buradaki yazdıklarım tarafımdan denenmiş olup, denemek sizin seçiminiz. Her ihtimale karşı yedek alın, bende herhangi bir sorun çıkmadı.

- Telefonu Twrp moduna alın
- Twrp üzerinden Audio-Modification-Library_v3.5 modülünü flashlayın
- Sistemi yeniden başlatın
- Cihaz yeniden başlayınca, tekrar twrp modunda başlatın.
- v4afx_v2.7.1.6 dosyasını flashlayın
- Flash işlemi bitince v4afx-rootless_03.17.2020 dosyasını flashlayın (Opsiyonel)
- Cihazı yeniden başlatın.
- Keyifle kullanın :)

Not : Rootles dosyası Viper' i ilk açtığınızda sizden yüklemenizi istediği driver paketinin twrp üzerinden manuel yükenen paketidir. Bunu kurarsanız Viper'i açtığınızda sizden driver kurmanızı istemez. Tercih sizin burada. Bu paketi kurup cihazı yeniden başlattığınızda açılırken açılış uzun sürebilir. Soft brick oldu diye korkmayın bekleyin.

Sevgi ve saygıyla
Hocam paylaşım için teşekkür ederim.herşeyi yapmama rağmen bişey olmadı açıkçası.cihaz rootlu eu rom miui 12 yüklü ve Android 11 sürümü kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında daha kolay yolu var. Magisk e girip modül indir kısmından v 2.7 olanı indirince çalışıyor zaten. Ama 2.7 sürümünde ses arttırma olmadığı için yuklemiyoum. Onun yerine 2.5 sürümünü kuruyorum. Fakat 2.5 sürümünde sürekli drive kurulsun uyarısı verdiği için sorun çıkıyor. Onun da yolu var ama zaten siz bir paylaşım yapmışsınız. Ben tekrar anlatım konuyu dagitmayayim. Paylaşım için teşekkürler.
Hocam diğer yöntemleri alırsak iyi olur.konudaki yöntem kiminde oluyor kiminde olmuyor

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Ses dosyasi istiyor onlari neren bulagim? Birde kulaklik secimi yaparken telegrama atayiyor ordan indir diyiyor anlamadim pek

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Ses dosyasi istiyor onlari neren bulagim? Birde kulaklik secimi yaparken telegrama atayiyor ordan indir diyiyor anlamadim pek
Ddc leri kurcalıyorsun sanırım hocam, onlar kulaklıklara özel ses profilleridir diyelim, talep üzerine yapılır, o attığı telegram grubunda satılıyor 4 eur idi sanırım. Ben benim 1more quad drive için aldım. Beklediğin kalite arttırma ise profillerin amacı o değil, sesi dengelemek. Ama fark hissediyorsun.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Üst Alt