Oyun Miui 12 ve pubg mobile

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Bende hard reset attım ama hala 40 50 fps görüyor 50 görmüyor bile suan ne yapmam gerekiyor miui 12 yüklü.
Bl kilidi açıksa fastboot rom atin veya rom değiştirin bende şuan resimdeki rom yüklü performans olarak memnunum pil de 5.30-6 saat ekran süresi veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-22-18-18-13-967_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-10-22-18-18-13-967_com.android.settings.jpg
    199,5 KB · Görüntüleme: 18

Sebastian Insane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
0
Merhaba bende garantili cihaz var hbden aldım rom atılınca garanti dışı kalıyormu bilmiyorum bl açıktır heralde iemi orijinal garantili cihaz aldım.
Şarjdan çıkardım demin telefonu %3gitti İnternete girince gıcık etti telefon beni şarj gidişatı çoğaldı daha 2 aylık cihaz sinirimi gerdi düşüneyim araştırayım bir bakalım.

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Merhaba bende garantili cihaz var hbden aldım rom atılınca garanti dışı kalıyormu bilmiyorum bl açıktır heralde iemi orijinal garantili cihaz aldım.
Şarjdan çıkardım demin telefonu %3gitti İnternete girince gıcık etti telefon beni şarj gidişatı çoğaldı daha 2 aylık cihaz sinirimi gerdi düşüneyim araştırayım bir bakalım.
bl kilidini açarsanız garanti devre dışı kalıyor ama sonra stock romla yine kapanabilir servis anlarmı bilemem

Üst Alt