Soru MIUI 12 Telefon ve Rehber Uygulaması

• Konbuyu başlatan eux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 5K

tahya43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
2
Google ile anlaşmaları da var maalesef.
Kötü bir anlaşma yapmışlar o zaman google'nin geliştirdiği yok zaten. Ben 8 yıllık samsung kullanıcısıydım çok memnundum, 1.5 aydır redmi note 9 pro kullanıyorum çok pişmanım keşke samsung alsaydım diyorum bugün fark ettim sesli ve görüntülü konuşmalarda kulaklık ses problemi var sesim gitmez ses sadece sol taraftan çok az gelir. Ayrıca kamera foto çekimde yere yatay çekimlerde bazen dik çekim yapıyorum yatay algılıyor. Hepsi burada ile görüşsem diyorum geri iade alırlarmı.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Kötü bir anlaşma yapmışlar o zaman google'nin geliştirdiği yok zaten. Ben 8 yıllık samsung kullanıcısıydım çok memnundum, 1.5 aydır redmi note 9 pro kullanıyorum çok pişmanım keşke samsung alsaydım diyorum bugün fark ettim sesli ve görüntülü konuşmalarda kulaklık ses problemi var sesim gitmez ses sadece sol taraftan çok az gelir. Ayrıca kamera foto çekimde yere yatay çekimlerde bazen dik çekim yapıyorum yatay algılıyor. Hepsi burada ile görüşsem diyorum geri iade alırlarmı.
Kullanılmış ürün geri iade alınmıyor diye biliyorum

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Redmi Note 8 kullanıyorum.
Normal konusma da ses sorunu yalşiyorum
Kulaklik taktığı zaman yüksek bir ses tonu oluyor.
Kullandıgım sistem eu. Rom

Üst Alt