Tema mıuı 12 stok rom tema problemi

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Merhaba Sayın mıuı kullanıcıları, geliştiricileri ve hayranları. mıuı 12 mı9t cihazım var. mıuı hayranıyım. Bunun sebebi ise geniş özelleştirilebilir imkanlara sahip mıuı arayüzüdür. fakat bu cihaza hiç bir şekilde .mtz uzantılı 3.parti tema yükleyemiyorum. Örneğin grumpy uı adlı temayı indirdim. bu tema mağazada yok. Bende kullanmak istiyorum ama ne yaptımsa yükleyemedim. sadece bir uygulama ile yükledim o zamanda bir süre sonra tema stok temaya dönüyör. Cihazım da bl kapalı ve root yok. Cihazla oynamadan bu sorunun bir çaresi yok mu. Mıuı üstatları yardımcı olurlarsa sevinirim.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
3. Parti tema yükleme stock romlarda olmaz sadece custom romlar'da oluyor

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
1- Kullandığınız rom global rom olduğu bir kaç yıl önce içe aktarma özelliği kaldırıldı. Bunun sebebi kullanıcıların temaları mağazadan indirmeleri için.
2- Kullandığınız rom global rom olduğu için 3. parti uygulamalar ile yaptığınız uygulama bir süre sonra sistem varsayılan temasına döner.
3- Çözüm için cihazınınız botloader kilidi açılıp ya aynı rom üzerinden modül yükleyip içe aktarma tema uygulaması kullanmak, ya da custom rom yükleyip bu sorunu aşmak.

Rehber - Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rehber - Miui 12-13 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Sana bir link vereceğim; Xiaomi teması nasıl süresiz olarak uygulanır diye bir dene bakalım biraz karışık bir yöntem. Ben uygulamaya çalıştım ancak üstünkörü yaptım. olmadı. Belki sende çalışabilir;

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
Bir yığın yöntem paylaşılıyor bu konu ile alakalı, sanıyorum hiçbiri kesin çözüm değil. Uğraşıp başını ağrıtmaya değmez. En temiz yöntem kilit açıp custom rom yüklemek... Vaktinize, emeğinize yazık diye düşünüyorum...

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Sana bir link vereceğim; Xiaomi teması nasıl süresiz olarak uygulanır diye bir dene bakalım biraz karışık bir yöntem. Ben uygulamaya çalıştım ancak üstünkörü yaptım. olmadı. Belki sende çalışabilir;

Hocam gerçekten çok uzun bir işlemmiş ama bl kilidini açmaktansa denemeyi yeğlerim teşekkür ederim bı bakalım sonuç ne olacak.

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Hocam gerçekten çok uzun bir işlemmiş ama bl kilidini açmaktansa denemeyi yeğlerim teşekkür ederim bı bakalım sonuç ne olacak.
Çalışmadı hocam uygulamayı klonladıktan sonra açmak için tıkladığım da uygulama bölgeniz de desteklenmiyor dedi ve uygulama kayboldu..

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Çalışmadı hocam uygulamayı klonladıktan sonra açmak için tıkladığım da uygulama bölgeniz de desteklenmiyor dedi ve uygulama kayboldu..
bende uygulama açıldı hocam herşey sorunsuzdu ama 3 gün sonra yine varsayılana döndü tema. En iyisi BL kilidini açıver 2 dk'da nolcak.

Üst Alt