Rom MIUI 12 Repack by greeshan

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Whatsapp arka planda kapanıyor. Bildirim gelmiyor bu yüzden. Pil tasarruf modunu falan da değiştirdim ama yine de aynı sorun devam ediyor. 12.5 de çoğu kişi normal stock romlarda da karşılaşmış bu sorunla. Aşabilen var mı bu sorunu.
Uyku modu kapalı mı acaba

Fatih33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Kapattım onu da evet

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Kapattım onu da evet
Konu içinde mevcut bunun çözümü aynı sorunu bende yaşıyordum daha sonra nasıl düzeltebileceğimi buldum dilerseniz alttaki yöntemi deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

MIUI 11 deodex'ten tekrar buna geçtim ve bildirim sorununu hallettim artık bildirim sorunsuz bir şekilde geliyor.

Bildirim sorunu yaşayanlar: Ayarlar -> Pil & Performans -> Sağ üst köşedeki altıgen ikona tıklıyoruz. -> Açılan ekranda en alta inip "Senaryolar"a giriş yapıyoruz -> Buradan "Uyku modu" aktif olacaktır onu kapatıyoruz.

Ve böylelikle ekran kapalıyken bildirim almayan arkadaşların sorunu çözülüyor. (kera706 konuya ekleyin isterseniz hocam bilmeyenler için)

Fatih33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Evet gördüm bunu denedim hocam ama malesef olmadı. Mecbur 12.0.4 e geri döndüm. Az daha stabilleşsin o zaman kullanmaktan yanayım

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Evet gördüm bunu denedim hocam ama malesef olmadı. Mecbur 12.0.4 e geri döndüm. Az daha stabilleşsin o zaman kullanmaktan yanayım
Son zamanlarda bende de tekrarlamaya başladı zaten bu hata geçiş yapacağım son sürümüne bakalım yine aynı devam ederse endonezya stock romda kalacağım.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
kera706 ve yükleyen arkadaşlar format data yaptınızmı bende format data error veriyor direkt rom kursak sıkıntı olur mu

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
kera706 ve yükleyen arkadaşlar format data yaptınızmı bende format data error veriyor direkt rom kursak sıkıntı olur mu
Bende de hata verdi. Kurdum sıkıntı olmadı sandım ama açıldığında telefon ekran kilidim falan duruyordu ve cihaz çok ısınıyor acayip şekilde tekrar Stock rom yükleyip tekrar deneyeceğim bakalım.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Bende de hata verdi. Kurdum sıkıntı olmadı sandım ama açıldığında telefon ekran kilidim falan duruyordu ve cihaz çok ısınıyor acayip şekilde tekrar Stock rom yükleyip tekrar deneyeceğim bakalım.
Ben uğraşmadım rom kurmak istediğimde gene hata verdi twrp açılıp kapanıyordu sürekli eski sürüme sürüme 12.0.4 geri geçtim

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Ne yazık ki SmartLauncher ya da Nova Launcher kurduğumuzda sistem navigasyonu olarak sadece tuşları kullanabiliyoruz. Bunun bir çözümü yok galiba henüz, Android 11 ile alakalı bir durum sanırım.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Zenx 2.1 A11 den 12.5.2 ye nasıl geçebilirim