Rom MIUI 12 Repack by greeshan

hakan0056

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Şu an hangi sürümdesiniz
rom versiyon 1505300 gozukuyor ,romun guncelleme update avaılable 12.5.6.0 update yapma gozukuyor. bı ara ındırdım guncelleme yapayım dedım twrp den denedım olmadı telefonu sıfırlamak zorunda kaldım

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
rom versiyon 1505300 gozukuyor ,romun guncelleme update avaılable 12.5.6.0 update yapma gozukuyor. bı ara ındırdım guncelleme yapayım dedım twrp den denedım olmadı telefonu sıfırlamak zorunda kaldım
Öncelikle twrp yoksa buradan Rehber - Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore android 11 twrp kurmak zorundasınız. Ardından hangi sürüme güncellemek istiyorsanız onu indirdikten sonra ister ana dizinde dursun isterseniz de download klasöründe. Sonra twrp ekranına girin indirdiğiniz zip dosyasını bulup üstüne tıklayın sonra da alttaki barı sağa kaydırıp yüklemenim tamamlanmasını bekleyin. Ardından reboot-> system yapın. Tamamlanmış olacaktır.

hakan0056

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Öncelikle twrp yoksa buradan Rehber - Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore android 11 twrp kurmak zorundasınız. Ardından hangi sürüme güncellemek istiyorsanız onu indirdikten sonra ister ana dizinde dursun isterseniz de download klasöründe. Sonra twrp ekranına girin indirdiğiniz zip dosyasını bulup üstüne tıklayın sonra da alttaki barı sağa kaydırıp yüklemenim tamamlanmasını bekleyin. Ardından reboot-> system yapın. Tamamlanmış olacaktır.
sanki daha önce bu sekılde yapmıstım dıye hatırlıyorum twrpye tekrar gırdıgımde tum dosyaların ısımlerı vs bozulmustu. bu yuzden telefonu sıfırlamak zorunda kalmıstım. soyledıgınız gıbı basıtse bır daha denıyeyım o zaman

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
sanki daha önce bu sekılde yapmıstım dıye hatırlıyorum twrpye tekrar gırdıgımde tum dosyaların ısımlerı vs bozulmustu. bu yuzden telefonu sıfırlamak zorunda kalmıstım. soyledıgınız gıbı basıtse bır daha denıyeyım o zaman
Uyumsuz twp olduğu için olabilir konudaki android 11 twrp sürümü ile sizdeki sürümü kıyaslayın aynıysa dediğim işlemi yapınız

hakan0056

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Eğer yine aynısı olursa yazınız yardımcı olmaya çalışırız
cok tskler benım sıkıntı twrp de sıfre soruyormus bende sıfreyı gec deyınce dosya sıstemını bozuyormus o yuzden yapamamısım, dun sorunsuz yaptım tskler tekrardan

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
cok tskler benım sıkıntı twrp de sıfre soruyormus bende sıfreyı gec deyınce dosya sıstemını bozuyormus o yuzden yapamamısım, dun sorunsuz yaptım tskler tekrardan
Rica ederim hocam onu demeyi unuttum size.

RequiemKarqa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
2
Arkadaşlar romu kuralı 1 hafta kadar oluyor. Bankacılık uygulamaları root için sıkıntı yapıyor fakat magiski kaldirabiliyorsunuz ve sorun çözülüyor. Pil kullanımı şu an gayet iyi clash royal gibi fazla grafik gerektirmeyen bir oyunu oynuyorum ona rağmen 1.5 günluk bir performansı var. (ekran süresi sevenler için 7-8 saat, otomatik parlaklık) Galeri uygulaması ilk başta video oynatmada sıkıntı çıkartıyor fakat bunu da mı videoyu kaldırarak çözüyorsunuz. Genele olarak sunduğu özelleştirmelerle güzel rom olmuş. Ben beğendim, tavsiye de ederim

Üst Alt