Rom MIUI 12 Repack by greeshan

Jezreal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note10 lite
Konular
0
Arkadaşlar yeni kullanıcıyım mi note 10lite. Miui 11.0.8.0 yüklü . Pc yok . Telefona netten bi dosya indirdim . Resimdeki en üstteki dosya . Güncelleme bölümünden sağ üstten dosya secerek güncelleme kısmında bu dosyayı secip gncelleyebilir miyim . Yoksa illa pc mi gerekli güncelleme icin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-04-01-03-18-258_com.android.fileexplorer.jpg
    Screenshot_2021-06-04-01-03-18-258_com.android.fileexplorer.jpg
    219,7 KB · Görüntüleme: 15

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arkadaşlar yeni kullanıcıyım mi note 10lite. Miui 11.0.8.0 yüklü . Pc yok . Telefona netten bi dosya indirdim . Resimdeki en üstteki dosya . Güncelleme bölümünden sağ üstten dosya secerek güncelleme kısmında bu dosyayı secip gncelleyebilir miyim . Yoksa illa pc mi gerekli güncelleme icin
Hocam bunu o cihazın forumunda sorsanız ?? Burası Note 8 Pro başlığı

sercangumus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan Gümüş
Cihazım
R. Note 8 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Arkadaşlar selamlar biliyorsunuz ki bu romun ilk kullanıcılarındanım forumda bayağıdır kullanıyorum bu romu lakin son zamanlarda şebeke ile ilgili saçma sapan problemler yaşıyorum. Şebeke kendi kendine gidip geliyor , bazen aradıklarında bana ulaşamıyorlar veya ben aradığımda hat düşmüyor bu tarz problemler yaşayan varmı aranızda veya bu problemi çözmek için ne yapmak gerekli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Arkadaşlar selamlar biliyorsunuz ki bu romun ilk kullanıcılarındanım forumda bayağıdır kullanıyorum bu romu lakin son zamanlarda şebeke ile ilgili saçma sapan problemler yaşıyorum. Şebeke kendi kendine gidip geliyor , bazen aradıklarında bana ulaşamıyorlar veya ben aradığımda hat düşmüyor bu tarz problemler yaşayan varmı aranızda veya bu problemi çözmek için ne yapmak gerekli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Böyle hatalar sistem çöken zaman ola biliyor, yada sim kart eski. Benim sim kart da eski, 4g seçtiğim zaman şebeke iyi gelmiyor. Hem internet hem de çağrılarda sorunlar oluyor. 3 g ye geçen gibi düzeliyor.
1.Sistemi yeniden kurmak (wipe yapmadan romu tekrar kurmak) ;
2. Ayarlardaki seçimleri bir bir denemek;
3. Sim kartı yenilemek.

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
rn8p telefonumu anneme verdim. kendime mi 10t pro aldım. yalnız bu rom u arıyorum alışmışım global sürüm kurulu daha bootloader i açılmadı şarj su gibi azalıyor sanki. Allahtan yarım saatte %60 filan şarj doluyor

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
rn8p telefonumu anneme verdim. kendime mi 10t pro aldım. yalnız bu rom u arıyorum alışmışım global sürüm kurulu daha bootloader i açılmadı şarj su gibi azalıyor sanki. Allahtan yarım saatte %60 filan şarj doluyor
Bu bilgi için teşekkür ederiz

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Birkaç haftadır fark ettiğim bir sorundan bahsetmek istiyorum. Romda bildirim sesi gelmiyor ekran kilit sesi var, arama sesi var ama herhangi bir yerden bildirim gelince ses gelmiyor. Sessiz moddan çıkarınca da uyarı sesi çıkmıyor sadece titriyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Birkaç haftadır fark ettiğim bir sorundan bahsetmek istiyorum. Romda bildirim sesi gelmiyor ekran kilit sesi var, arama sesi var ama herhangi bir yerden bildirim gelince ses gelmiyor. Sessiz moddan çıkarınca da uyarı sesi çıkmıyor sadece titriyor. Ne yapmam gerekiyor?
Bu son zamanlarda banada olmaya başladı ve sorunun çözümünü henüz bulamadım şimdilik biraz bu şekilde idare edip ne yazık ki başka bir rom'a geçiş yapacağım bildirimler benim için oldukça önemli çünkü.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bu son zamanlarda banada olmaya başladı ve sorunun çözümünü henüz bulamadım şimdilik biraz bu şekilde idare edip ne yazık ki başka bir rom'a geçiş yapacağım bildirimler benim için oldukça önemli çünkü.
Büyük ihtimal ben de böyle yapacağım masik rom bildirim modülü vardı onu kaldırdım diğer tüm gereksiz modülleri kaldırdım yine de bir sonuç alamadım yakın zamanda benim de planlarım arasında yeni roma geçmek var.

Üst Alt