Rom MIUI 12 Repack by greeshan

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Arkadaşlar rom hakkında son görüşleriniz nedir sıkıntı yok ise birazdan geçmeyi düşünüyorum cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Arkadaşlar rom hakkında son görüşleriniz nedir sıkıntı yok ise birazdan geçmeyi düşünüyorum cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
hocam genel performansı iyi fakat performans sıkıntısı oluyor arada mesela pubg de kasma oluyor veya çok ısınıyor miui 12 redmi note 8 pro ya tam uyarlanamamış genel olarak xiaominin duruma el atması lazım.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
hocam genel performansı iyi fakat performans sıkıntısı oluyor arada mesela pubg de kasma oluyor veya çok ısınıyor miui 12 redmi note 8 pro ya tam uyarlanamamış genel olarak xiaominin duruma el atması lazım.
Pubg ve yüksek grafikli oyunlar oynamam sıradan kullanıcı sayılırım daha önceden yüklemiştim az eksik var gibiydi kaldırdım o yüzden sorayım dedim sensör bağlantı sıkıntısı yoktur dimi bir arkadaş telefon uygulaması açıkken sensör problemi olabiliyor demişti

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Pubg ve yüksek grafikli oyunlar oynamam sıradan kullanıcı sayılırım daha önceden yüklemiştim az eksik var gibiydi kaldırdım o yüzden sorayım dedim sensör bağlantı sıkıntısı yoktur dimi bir arkadaş telefon uygulaması açıkken sensör problemi olabiliyor demişti
ben şimdiye kadar sensörle alakalı bir sıkıntı yaşamadım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
COD mobile da aynıydı bu sürümde.
Global Miui 12.0.5 ile akıcı oldu bende oyun sorunu kalmadı.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Son sürüm karanlık mod alınca rehber ingilizce oluyor

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
bende öyle bir sorun mevcut değil hocam temiz kurulum yaptınız mı acaba yoksa wipe yapmadan mı kurdunuz?
Hepsini yaptım ama sıkıntı etmiyorum sadece olanı belirtmek istedim birde sol üstte saat oluyordu o yok kaldırıldı galiba yada bende çıkmıyor :)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hepsini yaptım ama sıkıntı etmiyorum sadece olanı belirtmek istedim birde sol üstte saat oluyordu o yok kaldırıldı galiba yada bende çıkmıyor :)
ana ekran hariç her yerde sol tarafta saat var ben de hocam sadece ana ekranda saatli hava durumu var diye aktif olmuyor eğer ki bahsettiğiniz o ise ana ekrandaki widgeti kaldırın ve tekrar kontrol ediniz

Üst Alt