Rom MIUI 12 Repack by greeshan

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Arkadaşlar romu kuralı 1 hafta kadar oluyor. Bankacılık uygulamaları root için sıkıntı yapıyor fakat magiski kaldirabiliyorsunuz ve sorun çözülüyor. Pil kullanımı şu an gayet iyi clash royal gibi fazla grafik gerektirmeyen bir oyunu oynuyorum ona rağmen 1.5 günluk bir performansı var. (ekran süresi sevenler için 7-8 saat, otomatik parlaklık) Galeri uygulaması ilk başta video oynatmada sıkıntı çıkartıyor fakat bunu da mı videoyu kaldırarak çözüyorsunuz. Genele olarak sunduğu özelleştirmelerle güzel rom olmuş. Ben beğendim, tavsiye de ederim
Magisk kullanıyorsanız safetynet modülünü yükleyip banka uygulamalarından rootu gizleyin sorun çözülüyor.

Geri bildirim için teşekkürler bu arada. Yakın zamanda ben de deneyeceğim tekrar.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar romu kuralı 1 hafta kadar oluyor. Bankacılık uygulamaları root için sıkıntı yapıyor fakat magiski kaldirabiliyorsunuz ve sorun çözülüyor. Pil kullanımı şu an gayet iyi clash royal gibi fazla grafik gerektirmeyen bir oyunu oynuyorum ona rağmen 1.5 günluk bir performansı var. (ekran süresi sevenler için 7-8 saat, otomatik parlaklık) Galeri uygulaması ilk başta video oynatmada sıkıntı çıkartıyor fakat bunu da mı videoyu kaldırarak çözüyorsunuz. Genele olarak sunduğu özelleştirmelerle güzel rom olmuş. Ben beğendim, tavsiye de ederim
Son sürüme güncelleştirmedim ben 12.0da kaldım bilerek 13 geldikten sonra 13e geçiş yapacağım ya da aosp romları deneyeceğim

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
arkadaşlar söylenen herşeyi yaptığım halde bildirimleri almakta sıkıntı yaşıyorum bir türlü çözemedim
ekran uyanıyopr ama gelen bildirim gözükmüyor bildirimle alakalı magisk modülü vardı elinde olan arkadaş
varmı aceba yardım ederseniz sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

versiyon 12.5.6.0

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Büyük ihtimal ben de böyle yapacağım masik rom bildirim modülü vardı onu kaldırdım diğer tüm gereksiz modülleri kaldırdım yine de bir sonuç alamadım yakın zamanda benim de planlarım arasında yeni roma geçmek var.
Rica etsem bildirim modülü nü paylaşabilirmisiniz

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
24
Greeshan 12.5 kurulu cihazımda Ekranda bazen temassızlık oluyor. Örneğin yazı yazarken bazen harfe dokunduğum halde algılamıyor ya da yakınındaki başka harfi yazıyor. Benze sorun yaşayan var mı nasıl çözerim ?

hakan0056

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Greeshan 12.5 kurulu cihazımda Ekranda bazen temassızlık oluyor. Örneğin yazı yazarken bazen harfe dokunduğum halde algılamıyor ya da yakınındaki başka harfi yazıyor. Benze sorun yaşayan var mı nasıl çözerim ?
bende de oluyor bazen onun dısında sıkıntım yok romla alakalı

Üst Alt