Rom [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı V12.0.0.3 QGGINXM İndirme Bağlantısı

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Global e kıyasla ikisi arasında ki farkları merak etmiştim.
Her ikisi de miui 11 e göre hantal. Hea miui 11 çok mu iyi, hayır ama kötünün iyisi. Bu telefondan gerçek anlamda randıman almak istiyorsan cwf rom veya kernel kullanın. Telegram kanalları mevcut ordan takip edin.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Her ikisi de miui 11 e göre hantal. Hea miui 11 çok mu iyi, hayır ama kötünün iyisi. Bu telefondan gerçek anlamda randıman almak istiyorsan cwf rom veya kernel kullanın. Telegram kanalları mevcut ordan takip edin.
Hindistan mı Endonezya rommu daha iyi hangisini yükleyeyim

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hindistan mı Endonezya rommu daha iyi hangisini yükleyeyim
Her iki romun da arkaplanında onlarca bloatware mevcut ha siz yine de endonezya kurun,nfc kullanırsınız hiç yoktan. Gerçek android ve cihaz deneyimi almak istiyorsanız Aosp kurun.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Her iki romun da arkaplanında onlarca bloatware mevcut ha siz yine de endonezya kurun,nfc kullanırsınız hiç yoktan. Gerçek android ve cihaz deneyimi almak istiyorsanız Aosp kurun.
Bloatware daha az diye biliyordum kurma nedenlerimden biride buydu hayal kırıklığına uğradım.
Geçme nedenlerimden diğerleri bataryanın ve stabilite performansının daha iyi olması, çağrı kaydı yapmasıydı tabi temennim buydu. Sp işlemcili tekefonumda aosp romlar çok kullandım. Ama bunda daha cesaret edemedim twrp ve root olayına. Garanti bir yöntem olsa keşke cihazı brick yapma riski olmayan yapacağım.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bloatware daha az diye biliyordum kurma nedenlerimden biride buydu hayal kırıklığına uğradım.
Geçme nedenlerimden diğerleri bataryanın ve stabilite performansının daha iyi olması, çağrı kaydı yapmasıydı tabi temennim buydu. Sp işlemcili tekefonumda aosp romlar çok kullandım. Ama bunda daha cesaret edemedim twrp ve root olayına. Garanti bir yöntem olsa keşke cihazı brick yapma riski olmayan yapacağım.
Cfw rom kurma olayı garantidir. Çünkü kurmadan önce brick önlemi alırız. Cihaz hard-brick olsa bile kurtarabiliyoruz

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[MİUİ 12] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı V12.0.0.3 QGGINXM İndirme Bağlantısı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
(Sadece Beta kullanıcıları için)

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:
Lütfen artık OTA'nin ne zaman geleceği ile ilgili soru sormayınız. Bu ay içinde gelmesi bekleniyor ama net tarihi yok

Recovery Bağlantısı:

Recovery için kurulum:

Fastboot Bağlantısı:
Paylaşıldığında eklenecektir...

Mi Flash Türkçe Sürüm:

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.
Pil Performans değerleri nasıl?Hangi miui 12 ye geçsem hep pili android 41 kullanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cfw ROM kurulumu için Muhammed hocanın konusu mevcut ayrıca dilediğiniz roma toolum üzerinden geçebilirsiniz tüm geçişleri tek tek kendi telefonumda denedim

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Cfw rom kurma olayı garantidir. Çünkü kurmadan önce brick önlemi alırız. Cihaz hard-brick olsa bile kurtarabiliyoruz
Biliyorum sizin konunuz vardı çok güzel bir konu açmışsınız bu arada tebrik ederim sunum harika. Ama oda bana çok zor gözüktü. Önlem alayım derken brick yaparım diye korkuyorum ;) o konuda anlamadığım herhangi bir rom ve ya cfw rom yükledikten sonra yine konunuzda ki romları yükleyince telefon son yüklediğim sizin roma dönmüyor mu.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Biliyorum sizin konunuz vardı çok güzel bir konu açmışsınız bu arada tebrik ederim sunum harika. Ama oda bana çok zor gözüktü. Önlem alayım derken brick yaparım diye korkuyorum ;) o konuda anlamadığım herhangi bir rom ve ya cfw rom yükledikten sonra yine konunuzda ki romları yükleyince telefon son yüklediğim sizin roma dönmüyor mu.
Hocam önlem alınırken brick olma ihtimali yok.Biz orada lk ve preloader flashlıyoruz brick koruması yani.Dediğim gibi toolumu kullanarak sıkıntısız kurabilirsiniz.Ben stock rom android 9 geçişini denedim.Android 10 geçişini denemedim.Ayrıca hocam brick önlemi stock a9 dan cfw geçerken alıyoruz.Android 10 dan gececekseniz böyle bir şey denemeyin

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Pil Performans değerleri nasıl?Hangi miui 12 ye geçsem hep pili android 41 kullanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cfw ROM kurulumu için Muhammed hocanın konusu mevcut ayrıca dilediğiniz roma toolum üzerinden geçebilirsiniz tüm geçişleri tek tek kendi telefonumda denedim
Evet yapmış olduğunuz tool a baktım güzel bir tool olmuş. Siz hepsini denemişsiniz ama ne bilim yinede biraz çekimserim yanlış anlama senin tool dan değil bu mtk işlemciler çok sinir bozucu olabiliyor aynı model 2 telefonda aynı yöntemleri uygulasan bile birinde sıkıntı olabiliyor . Sd işlemci olsa gözüm kapalı herşeyi yaparım yapıyordumda.

Üst Alt