[MIUI 12][Q]Redmi 5 Plus MIUI 12 Nusantara V20.10.30 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
-Güncelleme-
Lineage OS 18 üzerine flashladım. Bu sefer açılıyor, açıldıktan sonra Bir saniye yazısı çıkıyor ve tekrar kapanıp açılıyor. Kısır bir döngüye girdi. TWRP ile data klasörünü biçimlendireceğim şimdi.

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
-GÜNCELLEME-
Lineage OS 18 üzerine TWRP ile flashladım, data klasörünü ext3 formatına değiştirdim. Kurulumu tamamladım. Wifiye bağlanıp Mi hesabıma veya Google hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda kapanıp açılmaya devam ediyor. Çözüm bulursam ekleyeceğim.

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
-Son Güncelleme-

Telefon Performans moduna alınca düzelir diye düşündüm, başlarda idare ediyordu fakat sms göndermede dahi takılıyor. Takıldığı zaman da kaçış yok, telefon yeniden başlatılıyor. Görünüm güzel fakat işletim olarak sorunlu bir ROM. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yine de paylaşana teşekkür ederim MIUI 12'yi görmüş oldum.

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
-Son Güncelleme-

Telefon Performans moduna alınca düzelir diye düşündüm, başlarda idare ediyordu fakat sms göndermede dahi takılıyor. Takıldığı zaman da kaçış yok, telefon yeniden başlatılıyor. Görünüm güzel fakat işletim olarak sorunlu bir ROM. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yine de paylaşana teşekkür ederim MIUI 12'yi görmüş oldum.
-ÇÖZÜLDÜ-
Arkadaşlar recoveryden data klasörünü ext4 olarak ayarlandığında açılıyor fakat en ufak işlemde kasılıp yeniden başlatıyordu, bu şekilde bir süre kullandıktan sonra son defa data klasörünü exFat olarak ayarladım. İlk açılış yaklaşık 35dk sürdü fakat artık açılıp kapanma problemi veya başka bir problem kalmadı. Diyeceksiniz ki neden ilk olarak Data'yı exFat yapmadın? Denedim fakat o şekilde saatler geçse de açılmıyor. Uğraştırıcı ama yapılabilir. Ben iki günde sorunsuz olarak yükleyebildim. Vaktiniz varsa denemeye değer. Sevgilerle..

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
-ÇÖZÜLDÜ-
Arkadaşlar recoveryden data klasörünü ext4 olarak ayarlandığında açılıyor fakat en ufak işlemde kasılıp yeniden başlatıyordu, bu şekilde bir süre kullandıktan sonra son defa data klasörünü exFat olarak ayarladım. İlk açılış yaklaşık 35dk sürdü fakat artık açılıp kapanma problemi veya başka bir problem kalmadı. Diyeceksiniz ki neden ilk olarak Data'yı exFat yapmadın? Denedim fakat o şekilde saatler geçse de açılmıyor. Uğraştırıcı ama yapılabilir. Ben iki günde sorunsuz olarak yükleyebildim. Vaktiniz varsa denemeye değer. Sevgilerle..
-Çözülmemiş-
Telefon herhangi bir işlemde takılıp kapanıyor sonra açılıyor. Sorunun data klasöründe değil de system klasörünün yapısında olduğunu düşünüyorum. Şu anda ext4 tipinde. Ext2,ext3,fat,exFatı sırasıyla deneyimleyip yazacağım.

THE_MERT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mrt
Cihazım
Mi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Bu romda Kamera bir insani görunce , kameraya ulaşilamiyor hatasi aliyorum

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Konu içerisinde yer alan rom bağlantılarının çalışmaması nedeniyle konu kapatılarak çöp kutusuna alınmıştır.

Alipro3217 hocam bağlantıları yenilediğinizde konu altındaki rapor butonu ile konunuzu güncellendiğinizi bizlere bildirebilirseniz konuyu yeniden yorumlara açıp ilgili foruma taşırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt