Yardım MIUI 12 Güncelleme Sonrası Şebeke Gitti

MertBey06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Note 8 P
Konular
1
Merhaba, daha yeni yurt dışı kayıtlı aldığım Note 8 Pro cihazıma MIUI sürüm güncellemesini yaptıktan sonra telefon kapanıp açıldı ve şebeke gitti hizmet yok diyor. Önceki sürümü hatırlamıyorum şuanki MIUI 12.0.7.0 Kararlı. Ne yapmam gerekiyor?

MertBey06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Note 8 P
Konular
1
Yok mu yardım edebilecek birisi. Şuan *#06# yapınca sadece seri numarası gözüküyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Yok mu yardım edebilecek birisi. Şuan *#06# yapınca sadece seri numarası gözüküyor.
İmei silinmiş.
Yeniden repair işlemi yapılması gerekiyor BL kilidi açıksa biraz araştırma yaparak kendiniz de yapabilirsiniz. MTK işlemcide imei uçması sorunu sık sık olabiliyor ama çok da kolay repair yapılıyor.
Tabi şu an SD işlemcilere göre biraz daha zor bu cihazın işi ENG rom yüklemeniz gerekecek.
Google kullanın ya da bu işi yapan bir servise uğrayın.

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Hocam imeiler gitti ise yapılabilecek tek işlem baştan repair yapmak. Note 8 prolarda bl kilitli ya da açık fark etmez repair yapabilirsiniz. Mesela ben kendim yapıyorum. Yazılım ve pc den anlıyorsanız forumdaki konuları araştırın ve YouTube daki eğitim videolarını izleyin işlemi kendimiz yapın. Pc den ve bu işlerden anlamıyorsanız telefonu riske atmayın forumda ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Note 8 proda bazen onu yapıyor kapatıp açınca geri geliyor IMEI hocam denediniz mi ayrıca sim kart doğru slotta mi sim 2de mi yanı

MertBey06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Note 8 P
Konular
1
Tes
İmei silinmiş.
Yeniden repair işlemi yapılması gerekiyor BL kilidi açıksa biraz araştırma yaparak kendiniz de yapabilirsiniz. MTK işlemcide imei uçması sorunu sık sık olabiliyor ama çok da kolay repair yapılıyor.
Tabi şu an SD işlemcilere göre biraz daha zor bu cihazın işi ENG rom yüklemeniz gerekecek.
Google kullanın ya da bu işi yapan bir servise uğrayın

İmei silinmiş.
Google kullanın ya da bu işi yapan bir servise uğrayın.
Teşekkür ederim. Ben pek anlamıyorum nasıl yapıldığından. Şuan *#06# yaptığımda İmei 2 gözüküyor imei 1 yok. Ama yine telefon hattı görmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 8 proda bazen onu yapıyor kapatıp açınca geri geliyor IMEI hocam denediniz mi ayrıca sim kart doğru slotta mi sim 2de mi yanı
Evet hocam 2 de takılı. Şuan *#06# yapınca imei 2 gözüküyor imei 1 yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam imeiler gitti ise yapılabilecek tek işlem baştan repair yapmak. Note 8 prolarda bl kilitli ya da açık fark etmez repair yapabilirsiniz. Mesela ben kendim yapıyorum. Yazılım ve pc den anlıyorsanız forumdaki konuları araştırın ve YouTube daki eğitim videolarını izleyin işlemi kendimiz yapın. Pc den ve bu işlerden anlamıyorsanız telefonu riske atmayın forumda ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Ben pek anlamıyorum da yeniden bi telefoncuya sıfırdan imei mi attırmak gerekiyor.

Üst Alt