Ana Başlık MIUI 12 Geliyor!

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Miui Resmi Weibo hesabından açıklama:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paylaşılan diğer haberler:

Kamera arayüzü böyle olabilir:

Diğer haberler:

MIUI12 ilk haberleri sızdı! Karanlık Mod 2.0!

MIUI karanlık modu 2019'un başlarında serbest bıraktıktan sonra, koyu rengin güzelliği daha da ileri gidebilir mi diye düşünüyoruz. Bu kez, küresel kapsam son derece samimi:

Küresel kapsama alanı, 42 sistem uygulaması derinden uyarlanmıştır, 20 ana uygulama MIUI için derinden özelleştirilmiştir ve çok sayıda üçüncü parti uygulaması artık doğrusal olmayan ters renk algoritmalarını desteklemektedir;
② Güçlü doğrusal olmayan renk tersine çevirme algoritması, arabirim öğelerini doğru bir şekilde tanımlayın ve her arabirim nesnesi için dinamik olarak ters renk;
Ters renk algoritması Lab, HSV renk uzayını temel alır ve ters renk adaptasyonu daha geniş ve daha doğaldır. Tabii ki, daha fazla ayrıntı var!

Hayal gücüne dokunun ve gerçeği hissedin. 27 Nisan günü saat 14.00'de, Xiaomi 10 Youth Edition 5G Yeni Ürünler ve MIUI 12 konferansına katılmaya davetlisiniz.

Duvar kağıdı karanlık modda çok parlaksa ne yapmalı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x Duvar kağıdı akıllıca soluk, derinden daldırılmış ve son derece samimi! Siyahı bastırmak yerine, piksel seviyesinde doğru karartma, gerçek dünyada ışık ve karanlık değişimini simüle etme ve gerçek renkleri geri yükleme. MIUI12 Dark Mode 2.0, global kapsama alanı, son derece samimi.

Karanlık modu kullanırken, gündüzleri net bir şekilde göremediğiniz ve geceleri çok göz kamaştırdığınız sıkıntılarınız var mı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x kontrastı otomatik olarak ayarlar, ışıkla birlikte hareket eder ve son derece samimi!
Moda Karanlık moddan ve gece modundan geçin ve ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayın;
BrightWCAG standardına, yüksek renk seçimi kontrastına ve parlak ışık ortamında daha net içeriğe uygun renk tasarımını benimseyin;
Karanlık ışık ortamında kontrast, ekran parlaklığına göre akıllıca azaltılır ve geceleri göz kamaştırmaz.

Yeni haberler:

Karanlık Mod 2.0

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Miui Resmi Weibo hesabından açıklama:

Paylaşılan diğer haberler:

Kamera arayüzü böyle olabilir:

Diğer haberler:

MIUI12 ilk haberleri sızdı! Karanlık Mod 2.0!

MIUI karanlık modu 2019'un başlarında serbest bıraktıktan sonra, koyu rengin güzelliği daha da ileri gidebilir mi diye düşünüyoruz. Bu kez, küresel kapsam son derece samimi:

Küresel kapsama alanı, 42 sistem uygulaması derinden uyarlanmıştır, 20 ana uygulama MIUI için derinden özelleştirilmiştir ve çok sayıda üçüncü parti uygulaması artık doğrusal olmayan ters renk algoritmalarını desteklemektedir;
② Güçlü doğrusal olmayan renk tersine çevirme algoritması, arabirim öğelerini doğru bir şekilde tanımlayın ve her arabirim nesnesi için dinamik olarak ters renk;
Ters renk algoritması Lab, HSV renk uzayını temel alır ve ters renk adaptasyonu daha geniş ve daha doğaldır. Tabii ki, daha fazla ayrıntı var!

Hayal gücüne dokunun ve gerçeği hissedin. 27 Nisan günü saat 14.00'de, Xiaomi 10 Youth Edition 5G Yeni Ürünler ve MIUI 12 konferansına katılmaya davetlisiniz.

Duvar kağıdı karanlık modda çok parlaksa ne yapmalı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x Duvar kağıdı akıllıca soluk, derinden daldırılmış ve son derece samimi! Siyahı bastırmak yerine, piksel seviyesinde doğru karartma, gerçek dünyada ışık ve karanlık değişimini simüle etme ve gerçek renkleri geri yükleme. MIUI12 Dark Mode 2.0, global kapsama alanı, son derece samimi.

Karanlık modu kullanırken, gündüzleri net bir şekilde göremediğiniz ve geceleri çok göz kamaştırdığınız sıkıntılarınız var mı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x kontrastı otomatik olarak ayarlar, ışıkla birlikte hareket eder ve son derece samimi!
Moda Karanlık moddan ve gece modundan geçin ve ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayın;
BrightWCAG standardına, yüksek renk seçimi kontrastına ve parlak ışık ortamında daha net içeriğe uygun renk tasarımını benimseyin;
Karanlık ışık ortamında kontrast, ekran parlaklığına göre akıllıca azaltılır ve geceleri göz kamaştırmaz.

Ellerinize sağlık hocam umarım iyi şeyleri bozup daha çok lag ve bug getiren bir arayüz olmaz merakla bekliyorum sanırım en çok Redmi Note 8'in ihtiyacı olan güncelleme olacak :)

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Şu rezil pil simgesini düzeltin ya. Tam ekran hareketlerindeki kasma ve bildirim sorunu halledilirse benim için tamamdır bu güncelleme.

Son düzenleme:

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7
Gel artık iki gözüm :))

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Erken geliyor olması çok iyi oldu. Miui 11 de çok çok az değişiklik yapmışlardı. En azından animasyonlar sıkıntısız çalışsın yeter.
27 nisanda çin betası için yayınlanabilir. Yayınlanırsa 2-3 gün içerisinde beta romlar için gelebilir. Tabi bunlar varsayım.

Ellerinize sağlık hocam umarım iyi şeyleri bozup daha çok lag ve bug getiren bir arayüz olmaz merakla bekliyorum sanırım en çok Redmi Note 8'in ihtiyacı olan güncelleme olacak :)
Teşekkür ederim hocam.
Başta buglar ile çıkacak muhtemelen. Miui 11 de böyle olmuştu. Zamanla oturur.

Şu rezil pil simgesini düzeltin ya. Tam ekran hareketleri kasma ve bildirim sorunu halledilirse benim için tamamdır bu güncelleme.
Bekleyip göreceğiz hocam.

0neir0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
OneirO
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
0
Normal globale gelmesi ne zaman olur acaba, bekliyoruz sabırsızlıkla

Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Eger ozellikler buysa hicbirsey gelmeyecek demekki. Bekleyenler büyük bir beklenti içine girmesinler.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular